Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A lábfej nélküli fiúharisnyába...

A lábfej nélküli fiúharisnyában mi a jó?

Figyelt kérdés
Úgyis vesz hozzá zoknit nem?

2014. aug. 25. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

az a jó, hogy mikor az oviban télen beviszed, elég csak levenni és rádobni a benti nadrágot, nem kell még a zoknival is bíbelőni. plusz mikor kimennek az udvarra akkor neki sem kell zoknit levenni, majd harisnyát felvenni, bejövetelkor ugyanez...

mert hogy csak harisnyában nem lehetnek az óvodában, ha meg arra adod a benti nadrágot, belesül a gyerek...

2014. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kilyukad a zokni, akkor olcsóbb csak zoknit venni, mint harisnyát
2014. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem három fiam van és egy már sulis, egy ovis. Nekik lábfej nélküli harisnyájuk van hidegben. Pont azért jó,mert könnyen.,gyorsan felhúzza az ovisom,ha kimennek az udvarra. A zoknit nem kell bántani és a rendes harisnyánál ott a cibálni való lábfej rész. Ha bemennek lehúzza és már jöhet a nadrág is. Az óvónő addig ,másnak segít. Sulisomnak meg tornánál szintén gyorsan lekapja, utána meg fel. Vagy ha melegük van csak leveszik,elrakják,de a zokni maradhat!!!
2014. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, így érthető.

Mondjuk én 2 évesre vettem volna harisnyát, és csupa lábfej nélküli volt csak a boltban. :)

2014. aug. 26. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!