Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Deichmann-ban vagy a CCC-ben...

A Deichmann-ban vagy a CCC-ben találtok jobb gyerekcipőket?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Most vettünk a ccc-ben egy 23-as bőrcipőt és nagyon elégedett vagyok vele, kényelmes a kisfiamnak, van gumi az orrán, így nehezebb lemotorozni, az ára is kedvező volt, remélem, tartós is!
2014. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindkettőben fogtam már ki sajnos nagyon rossz cipőket, pedig 6000 Ft körül voltak....az orruk kopott el, vagy a lábfej feletti rész repedt be, egyiket sem cserélték, mert szerintük ezek a használatból adódtak. Kb 3 hónaposak voltak :(
2014. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A CCC-ben eddig 2 bőr cipőt vettünk a gyereknek, egyik sem az olcsóbb kategória volt, mindegyik szandi, kb. 7 ezerért. Teljesen jók, bírják a strapát.

Deichmannban talán Elefanten cipők vannak, ami márkásabb, abból is volt 1-2 darab, azok is ugyanilyen jók. Talán az Elefantennek puhább a talpa.

2014. szept. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Épp pár napja vettem a lányomnak egy 22-es tépőzáras átmeneti cipőt 4800 Ft-ért a CCC-ben. Nagyon jól fogja a bokáját, hajlékony a talpa is. NelliBlu márka, máskor is vettem már ezt a márkát, és én eddig mindig meg voltam vele elégedve. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó!

Valahogy a Deichmannban sosem találunk olyat, ami jó lenne, pedig be szoktunk oda is nézni, de végül mindig a CCC-ben kötünk ki.

2014. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

CCC-t én jobban szeretem, magamnak is ott vásárolok. Bár a minőség tavaly óta mintha romlott volna. Tavaly vettem a lányomnak egy 23-as méretű fehér alapon pink pöttyös szandált, Nelli Blu márkájút, és egész nyáron nyúzta mindenhol, mégis kifogástalan állapotban maradt. Aztán kinőtte, idén nyáron teljesen ugyanazt a szandált vettem meg csak kettővel nagyobb méretben, egy hét után már erősen lekopott róla több helyen is a bőr :-(( pedig tavaly az egekig magasztaltam az üzletet.

A Deichmannban szerintem csak az Elefanten ami jó, de az drágább mint a CCC cipők .

2014. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mind 2 cipö üzletben vetem már jó cipöket,szandált .
2014. szept. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2014. szept. 4. 06:51
 8/10 anonim ***** válasza:

deichmanosnak nagyon hamar lejött az orra, így most dd steppet vettem, nemcsak a motorozás árt a cipőnek, nem akarok minden héten újat venni.

Ilyesmi a miénk. Az orra a lényeg, amiénknek pont ilyen.

[link]

2014. szept. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm ezt a kérdést, mert eddig nem vettem tudomást erről a CCC üzletről, és tegnap voltunk vásárolni a kislányunknak szandit, de a deichmannban nem kaptunk 19-es méretben de a ccc-ben igen.
2014. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyikben sem. A gyereked lábáról van szó, most dől el, hogy csámpásmári vagy gerincferdült lesz-e belőle... ne sajnáld a pénzt rendes cipőre.
2014. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!