Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann vs. Kínai cipők....

Deichmann vs. Kínai cipők. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
A Deichmannos is ugyanúgy szétmegy, mint a kínais ? Elsősorban a Graceland márkára vagyok kíváncsi.
2011. jún. 18. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
hm.. nekem mindegyik cipőm szétmegy, de egyébként nagyjából ugyanolyan a minőségük, de a kínai jobb mert olcsóbb. tisztelet a sz@r ócska romás stílusú giccses és drága cipőket árusító kínai kivételnek.
2011. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt ki kell fogni. Sajnos általánosságban elmondható, hogy a Deichmanos cipők hamarabb esnek szét. Ha nem, akkor tényleg tovább bírja.

Egyetlen előnye, hogy van rá 6 hónap garancia.

Árban (nálunk) kb. egy szinten vannak.


Volt már kínais cipőm, ami tovább bírta.

2011. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Gracelandos cipom es nagyon szeretem mert sehol sem nyom es sokkal izlesesebb mint a kinai cipok.A kinai cipoknel is vannak jok pl a wink egy eleg megbizhato marka de az csak sportcipoket gyart ha jol tudom.
2011. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Deichmann jobb.
2011. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem van Wink strandpapucsom is :D
2011. jún. 18. 21:22
 6/22 anonim válasza:
Ahol találsz magadnak megfelelőt! :D Tökmindegy hol veszed, ha sokat hordod ígyis-úgyis szétmegy!
2011. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Deichmannban van mindenféle árban és minőségben cipő, én azért szeretem azt jobban.
2011. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy szétmegy, de nem mindegy, hogy mennyi hordás után.
2011. jún. 18. 21:50
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem általában a kínaiban kicsi az összes cipő, mivel lány létemre 42es lábam van. tetszenek kínais cipők is, de kicsik.
2011. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen deichmann.

Nem tudom, lehet, hogy velem van a gond, de nekem deichmannos cipom meg nem ment szet soha. Egyebkent nem csak olcso, egyszeru cipok vannak ott sem. Evek ota szinte kizarolag deichmannban vasarolok cipot.

A ferjemnek es a gyerekeknek is gyakran ott veszunk, eddig osszesen a ferjem egyik borcipoje azott be kb 4 honap utan. Mondjuk a kulonbseg ketton kozott az, hogy nekem tobb cipom van, egyiket sem taposom szet, valtogatva hordom, a ferjem akkor oktobertol hordta azt a cipot majd minden nap.

Es tudod miert is jobb a deichmann?

Azert, mert februar vegen visszavittuk a beazott cipot es mindenfele problemazas nelkul siman kicsereltek. Utalvanyt is kerhettunk volna helyette, de tudtak cserelni is.

2011. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!