Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Anyukák! Előfordult már, hogy...

Anyukák! Előfordult már, hogy gyermekeiteknek a neten vásároltatok használtan, vagy angol turkálóból gyermekruhát?

Figyelt kérdés
Ki lehet fogni szép állapotú dolgokat?
2014. szept. 16. 13:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sajnos vagy nem sajnos, de rendszeresen ott vásárolok, de kizárólag jó állapotban lévő, alig használt ruhákat veszek neki.
2014. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Rendszeresen. És szerintem sokkal jobb minőséget lehet kapni így, mint Tescoban, C+A-ban stb. Ráadásul egyedibb darabok. A legtöbb plázás és hipermarketes ruha kínai.
2014. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Rendszeresen. Főleg a drágább cuccokat, télikabát, overall, sínaci, márkás farmer cuccokat, és nyári gatyákat vettem ott. Eddig minden hibátlan volt, amit ott vettem.
2014. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, rendszeresen. Háda, Angex kínálata pl. új és újszerű ruhákat tartalmaz, mondjuk nem is a legolcsóbb.
2014. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak használtan veszek magamnak is, a lányomnak is ruhát.

Nem engedhetem meg az újat, de néha nagyon jó minőséget lehet találni.

2014. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát én igazából nem öltözök turiból és még meg nem született babámnak is csak új babaruhákat vettünk.

De....

Egyszer nézelődtem a neten és rátaláltam egy oldalra, Webbizi.hu

Megnyitottam és olyan szép,jó minőségnek tűnő darabok voltak ott "minden használt",hogy megkockáztattam és egyből rendeltem is vagy 13 db kis ruhácskát:) hosszú ujjú body-t rövidet,overallt,kis pulcsikat,kis kesztyűt,plüss meleg ruhácskát. stb-stb

Összesen ha jól emlékszem 6000 pár szár ft-ot fizettem.

Hát kellemesen csalódtam:) Olyan gyönyörűek voltak a ruhák,nagyon jó anyag,nagyon szépek,mintha ujjak lennének.

Nem bántam meg:) Ami a tesco-ba 6000Ft overall, addig ezen az oldalon 990ft,de mintha új lenne:)

Ahhoz képest,hogy én aztán kerültem a használt ruhákat,bőszen nézem az oldalt,hogy mi az új felhozatal:)

Tényleg nagyon megérte.... És ráadásul a pici hamar ki is növi így nem is bánom,hogy nem 3000ft-ért hanem 260ft-ért vettem kis body-kat:)

2014. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem, igazából magamnak sem veszek ott semmit, a férjem sem jár ilyen helyre, így a gyereknek sem fogok, hiszen őt még magunknál is jobban imádjuk, kényeztetjük.:)
2014. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Minden ruhámat és a gyerekét is ott vettem eddig. Hibátla, sokszor teljesen új ruhákat lehet találni.

Még ezeket is úgy sajnálom, amikor moshatatlanra keni össze, vagy 3 hét alatt kinövi.

2014. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a Hádás ruhákat. Ott is szinte az összes márkás, hibátlan, legalábbis én tök jó egyedi darabokat fogtam ki eddig.
2014. szept. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi ugyan megengedhetnénk magunknak az általános áruházak árfolyamát is, de egyszerűen közel sem az a minőség. 3-4 éve vettem a H&M-ben egy majdnem 10 000 Ft-s nadrágot, mert hát egyszer élünk. Egy hónapot se bírt ki, már jöttek szét a varrások. Oké, hogy tudok és szeretek varrni, megoldom, de akkor nagyon bosszús voltam. Hádában még sose jártam így, és 10 000 Ft-ból 2-3 szemeteszsák ruhával megyek haza.

A gyerekruhákkal meg úgy vagyok, hogy amíg maximum egy évig jó a gyerekre egy szet ruha, addig teljesen fölösleges ilyen helyeken venni. Pláne az első egy évben... Hibátlant kell válogatni és jól kimosni, és annyi.

Van 2-3 dolog, amit sose vennék használtan: az az alsógatya/bugyi, zokni és a harisnya és a cipő.

2014. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!