Anyukák! A gyerekek téli ruháit már beszereztétek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 2. 06:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
télit még nem még csak az ősszit veszegetem .
2014. okt. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Ember!!

Még csak ősz van!!!

Tegnap kezdődött még csak az október!!!!

2014. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy overallja már van a fiamnak, illetve ami tavalyról még jó rá, pár kabát, de egyébként még nem.
2014. okt. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem - addig még ki tudja, hányas méret kell majd.
2014. okt. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyjából.Még egy-két dolog kell még (overál,téli csizma)
2014. okt. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Én majdnem mindent megvettem már. Novemberben már szokott hó lenni, addig nem nő akkorát.
2014. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen,mindent megvettünk már.
2014. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Folyamatban. Overálja van már, pulcsija és meleg nadrágja sok, harisnya és téli kabi megrendelve.

Cipővel még nem tudom mi lesz, mert pont olyan korban van, hogy lehet hogy fog már járni, lehet hogy nem, így ezzel kivárok.

2014. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,beszereztem mindent
2014. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Téli kabátot vettem neki edig,mert ráfutottam,egy kihagyhatatlan akcióra.Most nézelődök csizma után.Azt azért október végéig szeretném megvenni,mert ha hó nem is lesz,de lehet,hogy hideg lesz már a mostani cipőjéhez.Ajándékba kaptunk egy szuper vastag sapit is,úgyhogy ez is kipipálva.Zoknikat vettem+harisnyákat örököltünk egy csomót,a nővéreméktől,így azt nem is nagyon kell vennem.Vastagabb pulcsikat,nacikat még nem vettem,de folyamatosan keresgélek és figyelem az akciókat. :)
2014. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!