Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Február közepén születendő...

Február közepén születendő gyerekednek vennél téli overált?

Figyelt kérdés
Miben hoznád haza? Arra a kb. 2 hétre érdemes téli ruhákat megvenni?
2014. aug. 27. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Igen mert marciusban àprilosban nincs nagy meleg egy ujjszülött babànak,

Volt olyan àprilisųnk amikor meg havat sepertem

2014. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%

Mi nem vettünk, de kaptunk. Hazahozni nem abban hoztuk, mert szinte nem is voltunk az utcán, arra a 15 másodpercre jól betakargattuk, és a kocsi meg be volt fűtve.

Kb. 1 hónapos korában vihettük ki pár percre sétálni, de még szeles volt a március, ezért akkor még volt rajta overall.

Szerintem újat venni nem érdemes, csak ha valahol le van akciózva, vagy használtan venni, ha nem kaptok a rokonoktól kölcsönbe.

2014. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Én február 9-re várom, szerintem fogok neki venni, de valószínűleg használtat, ha sikerül kifogni.
2014. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 27. 12:21
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

A fiam febr 27-én született, nekem eszembe sem jutott, hogy ne vegyek neki. Semmi garancia arra (és általában nem is szokott bekövetkezni), hogy március 1-én jó idő lesz. Mi még elég sokáig használtuk.

Miben akarod kivinni, ha nem veszel neki téli ruhákat?

2014. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Én idén szültem február 19-én. Igen, volt neki overállja, sőt, még a babakocsiba bundazsákja is. Overállt nem kellett vegyek, mert örökölte, ő a 3. babám, de a bundazsákot meg kellett vegyem. Ki is használtam mind a kettőt, ugyanis ő már 2 hetesen jött velem a tesóért az oviba, mert valakinek el kellett menni érte, jelzem semmi baja nem lett. Szerintem szerezz be valahonnan mindenképp, áprilisban viszont már nem mindig használtuk, mert volt, hogy 20 fok is volt idén.
2014. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
A fiam iden februar 23an szuletett tavaszban hoztuk haza...vettunk neki egy overalt de nem igazan volt rajta.masok marciusban(iden egyaltalan nem volt hideg) bundazsakba raktak a gyereket.mi meg csak lestunk...otthon h.ujju bodyban volt es talpas naciban.vagy rugiban.bar nalunk nagyon meleg van hazkozponti a futes.
2014. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért merült fel bennem a kérdés, hogy kell-e kifejezetten téli ruha, mert a barátnőm szülés után 6 hétig csak segítséggel tudott elmenni a WC-re is (olyan nehéz szülése volt) Addig nem vitte ki a gyereket soha, csak a szobában szellőztetett neki és a gyerekorvos sem erőltette. Nekünk a 6 hét kb. április
2014. aug. 27. 14:27
 9/14 anonim ***** válasza:
De hat hét letelte előtt még ott az egy hónapos státuszvizsgálat, meg védőoltás, amikor le kell mennetek a gyerekorvoshoz.
2014. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért nem mindenki van így :) Az első szülésem császár volt, 2 hét múlva már kint voltunk. A 2. szülésem sima hüvelyi szülés volt, 2 nappal azután, hogy hazahoztam a babát, már kint sétáltunk. (márciusi és decemberi babák.) A szintén februárban szülős :)
2014. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!