Lengébben öltöztessem?

Figyelt kérdés
10 hónapos babám a 22 fokos lakásban hosszú újjú bodyben ,leginsben és zokniban alszik. Babatakaróval van betakarva.Állandóan leizzad.Tiszra víz a fejecskéje.Lengébben nem merem öltöztetni ,mert félek hogy éjszakára ennél kevesebb nem jó.Vagy merjem bevállakni?
2014. okt. 17. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha így melege van, akkor igen, vegyél le róla valamit. Az én lányom ilyenkor már hosszú pizsiben alszik, de zokni sosincs rajta. A kisfiamnak még melege van pizsiben. Az a 'jó', ami a gyereknek jó, nem az, ami a védőnő szerint a nagykönyvben meg van írva. Ha a gyereked remegne, úgy fázna, akkor is megkérdeznéd, hogy adj-e rá pulóvert? Ugyanaz, különbözünk, különböznek az igényeink. Én fázom, ő nem fázik...
2014. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyrészt igen, nem kell túlöltöztetni és ha leizzad akkor túlöltözteted.

leggings? nagyon nem egészséges éjszakára a harisnya, ne adj rá. nappal oké, éjjel ne, főleg ha még izzad is.

ha attól félsz, hogy kitakarózik, akkor hálózsákban altasd és a bodyra egy pizsi nadrágot adj, ami nem tapad rá és nem gumis!

2014. okt. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tapad rá a legins mert a következő nagyobb méretet veszem neki , ami kényelmes és nem tapad jobban, mint a pizsi nadrág. Már rugira is gondoltam ,hogy azt adok rá. Deaz is meleg lenne szerintem.
2014. okt. 18. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha vennél egy hosszúujjú, nem vastag hálózsákot, alá meg egy ujjatlan body? Vagy ujjatlan hálózsák hosszúujjú bodyval? Takaró nélkül, természetesen.
2014. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!