Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A Scamp-es babaruhák milyen...

A Scamp-es babaruhák milyen méretűek?

Figyelt kérdés
Ha az F&F-es ruhákból a 68-as pont jó a kisfiamra, akkor 68-ast, vagy inkább már 74-est? Szóval kisebb méretek vagy nagyobbak annál?
2014. dec. 2. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont jó méret és nagyon jó minőség. 74-est vennék, hamar belenőnek.
2014. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtalálod a Scamp.hu-n, megvan, hogy hányas méretnek mekkora a teljes hossza és mekkora az ujjhossza, nadrágoknak, mindennek megvan. Abból tudni fogod, hogy hányast vegyél, én azt mondanám, hogy nagyobbak picit.
2014. dec. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az hogy az F&F-es ruháknál sokkal kisebbek a Scamposok. Én azt javaslom hogy 74-est vegyél.
2014. dec. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam kisebbek a többi márkánál. Meg nekem sokszor összement első mosásnál, pedig 40 fokon mostam. Egy 74-es body akkora lett, hogy 64 centisen hordta a lányom (ajándékba kaptuk, még szerencse, hogy rögtön kimostam, és használhattuk is).
2014. dec. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nekem mázlim volt, mert még a szárítógépet is bírja, pedig abban sok minden összemegy egy picit. Nyáron vettem rövid ujjúakat, az nagyon jó széria volt.


1-es voltam.

2014. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fenn vannak a rucik méretei a honlapjukon.
2014. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. dec. 2. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!