Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Megéri ilyenkor, árucsere...

Megéri ilyenkor, árucsere előtt benézni a Hádába? Féláron van a ruha, de lehet csak olyan is.

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha útbaesik és ráérsz, akkor nézz be, ha külön oda kéne menned, akkor szerintem nem éri meg az időt.
2014. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ mekkora gyereknek. En be szoktam nézni, mert sokszor útba esik, de ilyenkor semmit sem találok az 5 évesemnek. De babakra ilyenkor is vannak nagyon jók, úgy 2 eves korig.

Ha féláron van, akkor az tenyleg a maradék lehet, amit mar tobb üzletbe kitettek, de sehol nem kellett senkinek.

2014. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!!!! hát nem esik útba és 4-3 évesre kellene ruha, új árukor szoktam menni, csak most nem tudok.
2014. dec. 2. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
ha meg is érné akkor sem biztos hogy van valami jó ott mert a kereskedők elvitek minden jót már ,én még új árukor sem megyek oda kereskedők miatt jó dolgokat már elviszik rögtön .
2014. dec. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!