Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha egy 1 hetes babát kiviszek...

Ha egy 1 hetes babát kiviszek az udvarra, rétegesen oltoztessem fel?

Figyelt kérdés
és lenne még egy kérdésem,még ilyen pici babát foci meccsre ne vigyem ki igaz? bocsi ha hülyeséget kérdezek csak első baba és még nem nagyon vagyok tisztába vele. értelmes válaszokat adjatok légyszi!
2015. jan. 4. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindig rétegesen öltöztesd. És nem, ne vidd ki meccsre. Nagyon pici, és ilyen hidegben egyrészt sok lenne neki az az idő, hatalmas a tömeg, sok beteg ember is lehet ott, arról nem beszélve, hogy kiabálnak, zajonganak, stb. Egy ilyen pici babának az anyukája ölelésében, nyugodt helyen, melegben és csendben a helye!
2015. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a választ!:)
2015. jan. 4. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy retegesen öltöztesd fel. Sőt fokozatosan szoktasd a levegőhöz, föleg így télen. Meccsre pedig ne vidd.
2015. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, rétegesen.

Miért, mit gondoltál? Haza hogyan vitted?!

Body, vékony rugi, arra pulcsi, vastag nadrág, zokni vagy tutyi a lábára, vastag sapka a fejére és overall. A babakocsit, vagy amiben kiviszed, béleld ki pléddel és takard be.

Focimeccs?! Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy 1 hetes újszülöttet tömegbe, hidegbe viszel több órára?!

2015. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos le leszek pontozva, de ilyen picinek és a kevés rétegre törekedtem. Az otthoni body-rugira overált (vékonyabb) adtam és bundazsákba tettem. Mivel úgyis rövid időre mész ki, azalatt nem változnak a viszonyok, nem kell vetkőztetni, egy hetes babámra nem is tudtam volna pulcsikát meg nacit adni. Focimeccs felejtős persze!
2015. jan. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En 1 honapos babamat is ugy oltoztetem ahogy az utolso leirta.
2015. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!