Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majusban megszuletik a kislany...

Majusban megszuletik a kislanyunk. Szuletese utan 2-4 hettel kesobb szeretnenk megkeresztelni. Milyen ruhaba oltoztessem? Hogy szoktak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 12:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Fehér rugi fehér kalappal.
2014. ápr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Fehérbe szokták, de az elsődleges dolog az, hogy ne fázzon meg.

De rosszul tudom, hogy 6 hétig nem nagyon ajánlott társaságba vinni?

2014. ápr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Fehér body, rugdalózó, kis fehér sapka, takaró. Nagyon vigyázz, mert a templomban hideg van, ilyen pici babát nagyon öltöztess be.
2014. ápr. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Fehérbe szokták. És nem rosszindulatból, de szerintem rettentő korai az a keresztelő. Nem lehetne várni vele pár hónapot?
2014. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Tényleg nem kellene egy újszülöttet ennek kitenni. Pár hónappal később nem lehetne? Nem beleszólni akarok, félre ne érts, de ez nagyon korai.
2014. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Szerintem is gondold ezt át. Ráér az 3 hónapos kora körül is. Tudom hogy régen "divat" volt, hogy szinte a kórházból a templomba mentek, de ha megszületik a baba, majd te is látni fogod, mennyire vigyázni kell 2 hetesen még mindenre. Ilyenkor még csak a kinti levegőhöz meg sétához szoktatás szokott menni.

Amúgy én kisnadrágot, inget, mellényt, csokornyakkendőt adtam rá, de az enyém már 1 éves volt, mikor megkereszteltük. Nagymamám engem is halálra cikizett már, hogy "pogány" a gyerek, de nem engedtem beleszólni. :-)

2014. ápr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

valóban ráér, én is májusban szülök, szept-ben lesz a keresztelő.


valami babának kényelmes ruha elég, lehetőleg fehér. nem kell nagy cicoa, nem azon múlik.

2014. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Ráérne éveikig is, és akkor eldönthetné maga, akar-e keresztelkedni, vagy sem.
2014. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
lehet hogy korai de nekunk most olyan helyzetunk van...juniusban lagziba kell menni,es azert szeretnek megkeresztelni meg elotte,mert lehet elvisszuk egy par orara!vagy inkabb ne vigyuk?nem tudom...
2014. ápr. 4. 19:15
 10/28 betta55 ***** válasza:
21%
Az enyémek is 4 hetesen lettek keresztelve!Semmi bajuk nem lett!fehér rugi,fehér sapi és pólya.gratula a babához! :-)
2014. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!