Meddig vettetek a babának talpas nadrágot, egybe rugit, egybe talpas rugit?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kb 5-6 hós koráig, azóta csak pizsinek van rugija.
2015. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kb 4-5 hós koráig volt abban napközben is, azóta max éjszaka van rajta rugi.
2015. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi. én is így gondoltam, mert annyit mocorog, rugózik...stb, hogy nem tartom kényelmesnek.
2015. jan. 20. 21:13
 4/14 anonim ***** válasza:

És ha már nem rugiztok, akkor mi van a Picurokon mondjuk ilyenkor télen? Sima body kis nadrággal?

Én még nem gondolkodtam, hogy meddig kellene hordani, annyira kényelmesek lehetnek, és melegek is.

Egy 4,5 hós kislány anyukája

2015. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én body, kis harisnya vagy zokni és felső vagy body, harisnya és lábnélküli rugi. éjjelre nem nagyon szoktam rá adni zoknit, hadd szellőzzön a lába, jó idő van a szobájában.
2015. jan. 20. 21:22
 6/14 Ditta323 ***** válasza:
3,5 hósan már adtam rá nadrágot pulcsival (body, pulcsi, nadrág, zokni). Most már inkább csak alszik rugiban 4,5hós kiscsajszim van.
2015. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Csak mi kaptunk egy csomó ruhát, és abban javarészt még rugik vannak, még 74-esek is, nem is gondoltam rá, hogy ilyen nagy babákra már nem szoktak rugit adni. :)

2015. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

1,5 éves a lányom, talpas rugiban altatom születése óta, és tervezem ezt tenni addig, amíg találok a méretében ilyen ruhadarabot:) A sima kétrészes, talp nélküli pizsijében jéghideg a lába, a zoknit meg lerúgja magáról, így nálunk ez a legjobb opció alváshoz.


Nappalra kb 3-4 hónapos koráig adtam rá ilyet.

2015. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A lányommal az első pillanattól a rugit csak alváshoz használjuk, bodyval. Napközben body, póló, nadrág, zoki van rajta. Sokat van hordozókendőben és ahhoz nem ajánlják a rugit.

A fiammal anno kb 3 hónapos koráig napközben is hordtuk a rugit, de csak otthon. Ha elmentünk valahova, akkor rá is "normális2 ruhát adtam.

2015. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mindket fiammal 1 honapos korukig hasznaltunk elsosorban rugit.A pici most 6 hetes,rugiban alszik,de setahoz atoltoztetem es gyakran itthon is body,pulcsi,nadrag/kantaros nadrag,zokni osszeallitaban van.

Alvashoz viszont megmarad majd a rugi amig el nem kezd lepegetni.

2015. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!