Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 2 kg körül hozhatom haza a...

2 kg körül hozhatom haza a korababámat. Hol és milyen ruha méreteket érdemes venni neki? ill. milyen sapka méretet? Ami legalább 1 hónapig jó lessz rá.

Figyelt kérdés
2015. febr. 16. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

én bababboltban vettem álommanós újszülött sapkát, azt jó vol, hamar kinőtte, de mindig több sapink volt, nem értem miért egyet akarsz egy hónapig...

volt vastag, vékony, meg ha olajozni kellet a fejét koszmó ellen, akkor is kell rá, míg állni van hagyva rajta, mert áthűl.

volt füles, megkötős, meg nem füles, stb kisebb nagyobb, sima pamut, meg kötött


ruhaméret a hosszától függ

2015. febr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Több helyen kaphatóak kis súlyú babákra ruhák, 00-ás, 44-es, 50-es méretjelölések vannak rajtuk.Némelyikben súlyhatár van irva, pl 2.3 kg vagy 2.7 kg. Először szerintem a 44-esek fognak kelleni, de 2.5-3 kg súlynál már 50-esek is jók.

Kikben vannak 44-es és 46-os ruhák,és 50-esek is, body és rugdalózók is szoktak lenni jó árban.

Tescoban 00, vagy 44 -es mérettel vannak, de előfordul hogy newborn felirat van bennük és elég picik, abból vehetsz, mert bele fog nőni hamar.

Brendonban 44 -es méretet keress, vannak bodyk , rugik is. 50-es méretűek is vannak itt is.

C+A-ban, H+M-ben 44-es méretűek vannak.

Leopoldi webáruházban is vannak 44 és 50-es méretek is.

Kinti ruhának vehetsz 56 -ost, meleg overált.

Sapiból a legkisebből vegyél ránézésre látod hogy melyik amelyik nagyon pici, a Brendonba vannak fejre simuló pici méretű sapik.

2015. febr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kik-ben vannak picike ruhák elfogadható áron. mi is ott vettük a legtöbbet, illetve tesómék a Brendonban és a Tescoban is tudtak venni.

Ne 1 sapit vegyél, mert kevés lesz. Nagyon változékony az idő, kell vastagabb és vékonyabb sapka is.

2015. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keresd fel a Manócsomag Alapítványt :)


[link]

2015. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!