Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a különbség a bimbóvédő...

Mi a különbség a bimbóvédő kagyló ill. sapka között vagy mint a bimbóformázó sapka között? Melyik a jobb, milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2008. febr. 13. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előre ne vedd meg, majd csak akkor, ha szükséged lesz rá! Nekem is volt, de nem használtam!
2008. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem sem vegyél elöre.Nekem is van bimbóve´dö,mégis egy másikat,sokkal vékonyabbat kellett vagyek,ami csak olyan mint egy nejlon.Sokkal jobb is.Attól is függ,hogy hogyan fog szopizni a babád.
2008. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia,


Ne izgulj! Ha a kórházban rákérdezel, hogy hogyan tartsd helyesen a babát szopizáshoz, biztosan el fogják mondani és meg is mutatják. Így nem fog sebesedni a bibód. Nem lesz szükséged ilyesmire. Hozzá fogsz szokni a szoptatáshoz, fájni sem fog.

Nyugi, a babával beszélj sokat, élvezd a terhességed.


Gratula a babához.

2008. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!