Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Marcius 23. -an fogok szulni....

Marcius 23. -an fogok szulni. Mire van szuksege a babanak ugy kb 3-4 honapos koraig?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen ruhakat vegyek neki, mekkora meretet, mibol mennyit... ami megfelel az idojarasi korulmenyeknek(15-25 fok). Hordozokendoben fogom hordozni, reggel is, delutan is... Alig van nehany darab body-ja... erdekel minden...

2015. febr. 17. 14:02
 1/8 anonim válasza:

Nagyon gratulálok a babához!!

Fiú lesz vagy lány???

2015. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Attól függ. Az én tesóm bazi nagyként született(fiú). de vannak kicsi babák, akik kisebbnek születnek így pontos méretet nem tok mondani.
2015. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Ezt az osztálytársam diktalta:D azt kérdezi az osztálytársam fiú vagy lány lesz???? lol
2015. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen :-) fiu lesz, es en olyan atlagos babara szamitok... 32 hetesen 1800 grammra becsultek...

Van egy leanykam, o decemberi, neki olyan konnyen vasaroltam meg mindent... Tudtam, hogy hideg lesz... De most olyan ketsegbe vagyok esve... miben lehet itthon illetve kint... hordozni fogom kint kendoben, s ennek fuggvenyeben is valasztanek ruhakat...

2015. febr. 17. 14:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A picikre még 25 fokban is hosszú ujjú, hosszú nadrág kell.

Kell 10-15 db rövidujjú body, 10-15 db talpas hosszú ujjú rugi, 2-3 kardigán, 2 átmeneti overál. 2 sapka.

Tescóban 0-3 hó méretezésű ruhák pont kitartanak nyárig, amikor jön a kánikula.

2015. febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú bodyból 7-8 db-ot, hosszú ujjú rugiból 6-7 db-ot vennék 56-ost, egy vékony overált, egy-két termó levegőztetőt 2 sapit vennék neki, 56-os méretűeket, esetleg bodyból 1-2 50-est.
2015. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- 10 body (vegyesen rövid és hosszú ujjú)

- 10 db rugi, pamut. Lehet ujjatlan is közötte, de inkább hosszú ujjú.

- 2-3 pár kis zokni

- 2-3 db pamut nadrág (derékrészre figyelni kell, hogy pamut legyen, vagy ne szoros gumis)

- 1-2 db kocsikabát

- 1-2 db kardigán

- 2-3 db sapka vékony és közepesen vastag

Ez alap az 56-os és a 62-es készletből is. Később kiegészítheted kantáros nadrágokkal, pulcsikkal, mert 3-4 hónaposan már egész klasszul lehet őket ilyenekbe is öltöztetni, ha mentek valahová.

Nyár elején vehetsz neki napozókat, kalapot, kánikulában ráadod. Egyébként elég lesz a body és a talpas nadrág.

Átmeneti overallt vehetsz, de nem fontos. Plüssös anyagú legyen, ne anorákos. Termó, polár és egyéb téli holmi nem nagyon kell.

A nagyobb fiam március 20-án született, hóban mentünk be, 4 nap múlva 20 fokos meleg volt, kabát nélkül jöttem ki a kórházból.

Adtak rá egy hosszú ujjú bodyt, pamut rugit, plüss kabátkát, sapkát és a hordozóban négybe hajtott polárpléddel takartuk be. Egyáltalán nem fázott.

2015. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a hasznos valaszokat, mostmar legalabb van egy kis fogalmam mit szerezzek neki. Kendoben fogom hordozni, igy veszek majd nehany 62/68as rugit is. Harisnya nem kell?
2015. febr. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!