Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 het mulva 3 honapos babanak...

1 het mulva 3 honapos babanak mar nincs szuksege ejszaka taplalekra?

Figyelt kérdés
1 hettel ezelott meg 2x kelt ejszaka,2-kor es fel 6-kor. Utana 2 napon keresztul fel 4 fele kelt enni. Utana kezdte elorol,h 1-2 fele megriadt,de en teat adtam neki,gondolvan h ha elotte 2 napig fel 4-kor kelt,akk csak szomjas. Ivott kb 1 dl teat es aludt tovabb 4-5 ig. Tnap este pedig 3kor kelt ,szinten teat ivott,majd fel 6-kor kelt ujra,akkor mar tapszert es aludt 8-ig. Kicsit osszeszedve : eleg neki a tea az ejszaka elso feleben ha rogton vissza is alszik es jo ugy,h csak az ejszaka (hajnal) 2.feleben adok neki tapszert? A masik kerdesem,h altalaban ossze-vissza kelnek fel a babak ejszaka,v ez vmikor majd beall nala?
2012. nov. 6. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Visszakérdeznék: Miért adsz neki teát? Jobb, ha erre átszokik? Így akkor is kelni kel majd, ha egyébként nem lenne már éhes.

3 hónaposan azért még igényelni szokták éjjel a tápszert/tejet. Persze minden baba más. Van aki időre kel, van aki össze-vissza. De ha kel, akkor én inkább megetetném. Ha nem éhes, úgysem eszi meg mindet :)

2012. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mint irtam azert,mert egy ideig hajnal 2-kor kelt,utana pedig napokig (2-3 napig) 4 fele,igy ugy gondoltam h elhagyta a hajnali 2-i evest. de mivel utana ismet 1-2 fele kelt,gondoltam h csak azert mert szomjas... nem gondoltam,h 3 napon keresztul ha nem volt ehes,akkor a 4. nap az lenne...
2012. nov. 6. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiam amíg éjszaka is evett, mindig 3-fél 4 körül ébredt. Minden baba más, van amelyik még sokáig eszik éjszaka is, az enyém 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát.
2012. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért, neked nincsenek olyan időszakaid amikor nem eszel csak nagyon keveset? :)

Amúgy lehet, hogy lesz növekedési ugrása lassan és akkor többet fog enni.

2012. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de mivan ha tenyleg csak szomjas?
2012. nov. 6. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább vizet adj neki, mert aztán a teáztatás miatt kell kelni éjjel. Én így hallottam, de tapasztalatom nincs, mert mint írtam az én babám nem kel éjjel.
2012. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na... adok vizet neki es ha nem csak szomjas volt,hanem ehes is akkor jelezni fog nemde?
2012. nov. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!