Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak én nem vasalom a babruhákat?

Csak én nem vasalom a babruhákat?

Figyelt kérdés

Nem tudok vasalni. Próbáltam nem egyszer,nem kétszer de talán még rondább úgy mint mikor szépen kiteregetem mosás után,és hajtogatom. Csak felb.assza a vérnyomásom eza vasalás.


nem merem elmondani párom anyjának h nem vasalok,mert ő azért vett a bolhán a vasalót h vasaljam őket. Meg fogja tudni hogy nem vasalok igaziból?


2015. febr. 20. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Azt sem tudjuk, hol a vasalónk :D
2015. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%

Két gyermekem van, a kisebb most 3 hetes, sosem vasaltam és most sem vasalom a ruháikat. Szépen kiteregetem, és egyáltalán nem gyűrött, amikor leszedem a szárítóról.

Egyébként pedig ahogy ráadod a babádra a ruhát, már nem is látszik, hogy kivasaltad-e vagy sem. Anyósod semmit nem fog észrevenni.

Engem mindig dícsértek a család nőtagjai, hogy kilyen rendezettek a gyerekek, pedig vasalni sosem vasaltam Nekik.

2015. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem vasalok, csak a férjemnek, vagy ünnepekre. Egyszerűen nincs rá időm és energiám három két gyerek és a várandóság mellett. De amikor egy gyermek volt akkor sem vasaltam a gyermek ruhákat.
2015. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én se vasaltam soha babaruhát.
2015. febr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4%

a férjem magának vasalja az ingeit, én a saját ruháim csak ha nagyon gyűröttek, meg persze a blúzokat.

a babának úgy terveztem, születésétől mindenét vasalom majd fél éves koráig (csak higiénia miatt), de elő se vettem a vasalót mióta megszületett XD

nyilván feltűnik majd neki ha gyűrött a gyerek ruhája, de nyugodtan megmondhatod hogy nincs rá időd.

ha beleköt, hagyd a fenébe, ha ebbe nem, belekötne úgyis másba.

2015. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én vasalom (mondjuk én szeretek vasalni), de sok ismerősöm nem, szerintem nem gáz!
2015. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Akkor én kivétel vagyok. Kezdetektől vasalok a lányokra és a férjemre is (üzletkötő, elég hülyén nézne ki gyűrött ingben). Általában magamra nincs időm, de azt sokszor elintézem azzal, hogy reggel kinézem mit akarok felvenni és gyorsan átfutok rajta a vasalóval.
2015. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

szeretek vasalni, de 3gyerek mellett nincs időm


Vekerdy Tamás írása :Könyörögve kérem az anyákat, hogy ne vasaljanak, mert a vasalás egy pokol. Nem lehet úgy háztartást vezetni, mint régen, amikor nagycsaládok éltek együtt, és amikor háztartási alkalmazottak voltak. Legyen rendetlenség a lakásban, legyen kedély az otthonban, lustálkodjon, pihenjen az anya. Ne adja át magát ezeknek a hajszolásoknak, amit a külvilág és nem egyszer, mi férfiak szeretnénk kipréselni a nőkből."

2015. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én csak legelsőnek vasaltam ki őket utána nem. Sztem felesleges időtöltés. Szépen kiteregetem, és sosem gyűrött.
2015. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Babaruhákat soha nem vasaltam de mikor a lányom ovis lett ès ruhákba kezdett járni bizony elökerült a vasalo ès kivasalom a ruhákat fiaim poloját de csak ha közben tv nèzek hallgatok mert mai napig utálok vasalni de muszály ha sok gyerekruha összejön akkor neki esem ès 2 óra alatt kivasalom szerencsère hetente 2 hetente kell csak ezel foglalkoznom .
2015. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!