Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak én nem vasalom a babruhákat?

Csak én nem vasalom a babruhákat?

Figyelt kérdés

Nem tudok vasalni. Próbáltam nem egyszer,nem kétszer de talán még rondább úgy mint mikor szépen kiteregetem mosás után,és hajtogatom. Csak felb.assza a vérnyomásom eza vasalás.


nem merem elmondani párom anyjának h nem vasalok,mert ő azért vett a bolhán a vasalót h vasaljam őket. Meg fogja tudni hogy nem vasalok igaziból?


2015. febr. 20. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A babám két hónapos koráig vasaltam a ruháit, de nem azért, mert gyűrött volt, hanem fertőtlenítés gyanánt. Nyár volt, kint teregettem az udvaron, rászállhattak bogarak. Most már csak a textilpelusokat vasalom, mert azzal törlöm a száját, ha etetés után maszatos vagy bukik a baba. Meg könnyebb a vasalt pelust eltenni a fiókba, kevesebb helyet foglal. :-)
2015. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Amikor terhesen kimostam a kisruhákat, akkor ki is vasaltam, és úgy pakoltam el, de aztán utána soha többet :D Csak a textilpelusokat vasaltam, meg azokat szoktam amit muszáj, ingek, blúzok.
2015. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
én csak kb fél éves koráig vasaltam őket,utána már elég volt a szárítógép forró levegője.
2015. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Sosem vasaltam. Nem is tudok vasalni. Nem volt meg ra szuksegem az eletben. Anyukam sem tud. Szoval nem vagy vele egyedul :D
2015. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én szoktam mert a szárítógépbe csúnyán összegyűrődik, pedog utálok vasalni :(
2015. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Én szoktam vasalni.. Én is anyóstól kaptam egy vasalódeszkát:)

Na de nem ezért vasalok,hanem ahogyan az előttem szóló is írta,a fertőtlenítés végett.

Én a 3 hónapos koráig tervezem vasalni a holmijait,addig még van másfél hetem.. Istenem de jó is lesz mikor már nem kell vasalnom:)

2015. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenünket vasalom! Van különbség egy vasalt és egy nem vasalt ruha között is! Illatra, tapintásra, kinézetre!

Ettől az úgy tereketektől meg rosszul vagyok! Mert nemtudsz úgy teregetni hogy ne legyen gyűrött! Sztem. aki kicsit is ad magára föl sem veszi, alap dolog! Egy heti göncöt 1óra alatt kivasalok 3 före, hogyan nincs rá idő?

2015. márc. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Nem nincs időm rá,hanem egyszerüen nem tudok. Hiába próbálkozom vele,csak rondább mint mikor szépen kiteregtem.


Sokszor próbáltam már,de az eredmény ugyanaz. Még videókat is néztem vasalás technikáról de nem megy.


A textil pelusokat még ugy ahogy ki tudom vasalni,de ruhákat nem tudom.

2015. márc. 5. 14:07
 19/20 anonim ***** válasza:
aztaaa 1 heti göncöt 1 óra alatt? Jó szegénykés lehet a ruha tár a családnak:) Már elnézést :) vagy nagyon szuper vagy:) Bár nekem is menne ilyen gyorsan... Bár lehet azért nem megy mert nem is szeretem:)
2015. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hidd el nem szegényes...pláne hogy gyerek ruha mániás vagyok! a lányomnak annyi ruhája van mint másik 5-nek ;)

Nekünk szintén!

2015. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!