Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ünneplőbe öltöztök húsvétkor?

Ünneplőbe öltöztök húsvétkor?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor nagyjából milyenbe?
2015. ápr. 4. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Miért öltöznénk ünneplőbe itthon?

Nyilván, ha az ember elmegy valahová társaságba, rokonokhoz, barátokhoz, ahol mondjuk vendégség van, akkor felöltözik az ember csinosabban, de egyébként minek?

2015. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mivel ebedelni megyünk nagyszüleimhez, s ott lesznek még az unokatestvérek, nagybátyámék...stb. nalunk így szokás. Nemtudom most miben megyek de ilyenkor nem veszünk fel farmert. Vagy fekete nadrág vagy, valamilyen szoknya vagy egy csinos ruha... ez leginkább az időjárástól függ.
2015. ápr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert itthon leszünk. 3 gyerekes.
2015. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Mondhatni igen. Kényelmes szép nadrág, csini felső.
2015. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen. Igy nőttem fel!Kicsiként is felöltöztem szépen, anyukám is, így vártuk a locsolókat.

Mostmár felnőttként én is ezt a hagyományt követem. Van egy 2 éves kislányom. Ő is csini kisruhába van én is. :-)

2015. ápr. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Templomba menet igen, locsoláskor szintén inget és nyakkendőt adok a három kisfiamra meg a férjemre, és én is csinosan várom a locsolókat.

Ezeket leszámítva nem leszünk kimondottan ünneplőben, de melegítő helyett valamit mást húzok itthonra, pl. egy rendes nadrágot, szebb felsőt. A férjem magától is szépen öltözik ünnepekkor, nem kell figyelmeztetni rá. A kisfiúk viszont itthon úgy lesznek, mint máskor, állandóan öltözünk-vetkőzünk, szobatisztaságot gyakorlunk...

2015. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, sosem szoktam. Max. rendesebb felsőt szoktam felvenni.
2015. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
itthonra nem ha megyünk majd anyukámhoz akkor igen .
2015. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Furcsa itt is sok komentelöt lepontoztak de mièrt ?
2015. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért remélem nem mackónadrágban várjátok a locsolókat :D
2015. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!