Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek, akik húsvétkor...

Kisgyerekesek, akik húsvétkor (hétfőn) kirándulni szoktatok, mi az idei terv?

Figyelt kérdés
Két kisfiam van 2 és 4 évesek. Állatkerten vagy egy dunai hajókiránduláson gondolkodtam, de rossz időt mond. Tropikárium kilóve, már voltunk. Minden ötletnek örülnék!!
2014. ápr. 14. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Jó idő esetén: Visegrád (bobozás, kirándulás)

Rossz idő esetén. ???, talán Csodák Palotája, de még nem biztos...

Reménykedem a jó időben :)!

2014. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi élményfürdőt terveztünk, mert lehet tényleg rossz lesz a idő.
2014. ápr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csodák palotájához még kicsik a fiaim, szerintem.

A fürdőzés nem rossz ötlet. Mindkettőtöknek nyomtam a zöld kezet, köszi.


Mások, egyéb??

2014. ápr. 14. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:

(Nem tudom, van-e kocsitok.)


Jó idő esetén: Medvepark Veresegyház, Kalandpark (bár a 2éves még kicsi, van ahol van játszótér is), kisvasút a Normafánál, Margitsziget- tele van játszótérrel és állatkert is van, vasúttörténeti park, repülőgép élménypark, vácrátóti arborétum, budakeszi vadaspark, Szentendrei Skanzen- ilyenkor rengetegen vannak és sok a húsvéti műsor, kézműves foglalkozás



Rossz idő: élményfürdő, elevenpark, közlekedési múzeum, planetárium (talán kicsik még hozzá)

2014. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi Budakeszi Vadasparkba szeretnénk menni. Remélem jó idő lesz.

Ha rossz idő lesz, mégis itthon maradunk és marad a locsolókra várás (bár ezt most szívesebben megúsznánk).

2014. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!