Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha anyától kaptam drága plüss...

Ha anyától kaptam drága plüss babaruhákat és a facen 300 Ft-ért árulom, jobb ha anya nem tud róla? Ha kitöröltem a hírfolyamból nem látja?

Figyelt kérdés
csatlakoztam egy csoporthoz abba az albumba töltöttem fel a képeket, de megjelent a hírfolyamban is, így rámentem az én oldalamon a kezdőlapra és ott töröltem. akkor így nem látja?
2015. ápr. 24. 09:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miért nem vele beszéled meg, hogy a kinőtt ruhákat eladod?

Tudod, hazug embert előbb, mint a sánta kutyát...

2015. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
egyszerű, mert nem egyezne bele és felnőtt létemre ő mondja meg..?
2015. ápr. 24. 09:50
 3/18 anonim ***** válasza:
Mibe nem egyezne bele?! Azt csinálsz a ruhákkal, amit akarsz. Közlöd, hogy eladod, ennyi. Hány éves vagy?
2015. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem adod neki vissza?


Olyan könnyen megbánthatod, elég, ha egy ismerősöd ismerőse, akit anyukád is ismer belájkolja és anyukád azt már látni fogja.


Én nem tudnám ezt csinálni az anyukámmal, lehet, neki az ok a kis ruhák sokat jelentenek érzelmileg. Lehet, el akarta tenni őket emlékbe, te meg sz.arba sem nézed.


Kérdezd meg tőle, hogy ő mit javasol, mi legyen a ruhákkal, ha már kinőtte a babád.

2015. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Amit zárt csoportban árulsz, azt csak a csoport tagjai látják. A hírfolyamodon megjelenik, de csak te látod, anyukád nem, ha nem tagja a csoportnak.
2015. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha az anyukàd nem tagja az adott csoportnak akkor nem látja a hírdetésedet. Attól, hogy megjelenik a saját hírfolyamodban azt csakis Te láthatod, ha ő nem tag.
2015. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
állísd be,hogy csak tagok láthassák,és úgy nem láthatja. és igen,jobb ha nem tudja.
2015. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is mindent el szoktam adni, ami már nem kell a fiamnak, bárhonnan jött. Anyósom sosem haragszik meg ezért. Egyrészt mert mi mást tennék vele, másrászt az ezekért kapott pénzből mindig a fiamnak veszek valamit. Tehát így inkább cserének nevezném.


Tényleg csak 1-2 ruhát tettem el emlékbe, meg azt, amit ő saját kézzel horgolt.


Szerintem mindenképp beszélj erről anyukáddal, hogy szerinte mit kellene tenni velük?

2015. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De ha drága volt a ruha, akkor miért 300 Ft-ért adod? nekem ez elég fura.
2015. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ezek az árak...
2015. ápr. 24. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!