Honnan lehet tudni egy pl. gyerekruháról, hogy az eredeti Next, vagy pl. H&M márkájú?

Figyelt kérdés
A minap a vaterán láttam egy külföldről rendelhető szettet, írta az eladó, hogy Next van beleírva, de nem eredeti. Ugyanezt a szettet hirdette vki használtan a fb-on eredeti márkaként?

#gyerekruhák?
2015. ápr. 30. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam olyat, hogy ilyen olcsó márkákat hamisítanának. A nagy márkákhoz lehet találni neten cikkeket, hogy honnan látszik, hogy hamis-e? Pl. Burberry, node ilyen hétköznapi márkánál szerintem nem éri meg.
2015. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát én se hallottam még ilyet,hogy nextet hamísítanak :s belinkeled? megnézem melyikre gondolsz
2015. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Linket nem szeretnék küldeni az eladó miatt. Képet küldenék, de azt meg még privát üzenetben sem lehet?? :(
2015. ápr. 30. 14:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Kínából rendelt cucc (ebayről vagy aliexpressről) MIND hamisítvány. Ennyit elég tudni.
2015. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kínában még amúgy meg is érheti hamisat csinálni,azt mondják ott nagyon olcsó a munkaerő. de azt nem hiszem,hogy valaki megveszi,és aztán felteszi vaterára árulni
2015. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha ő úgy árulja, hogy felhívja a figyelmet, hogy nem eredeti, akkor nyugodtan belinkelheted.

Egyébként szerintem is valami aliexpress-es dolog lehet, ott már láttam ugyan olyan szettet mint a Nextben, de nyilván nem az volt.

2015. ápr. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csakhogy tudjátok, az eredeti Nike stb. termékeket is Kínában gyártják, ugyanazokban a gyárakban...
2015. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék arra a ruhára, azt meg tudod mondani melyik kategóriába keressem, méret, lány/fiú, mi van kb a címbe írva, így nem kell belinkelni.

Amúgy én egyszer láttam a kinaiban egy ugyanolyan pólót mint amit a H&M-be vettem. Jól megnéztem, minden stimmelt, csak a H&M címke hiányzott a nyakabol.

Biztos mindkettőt ugyanabban a gyárban csináljak, csak többet gyártanak belőle, mint amennyit a H&M cég rendel. Ezeknél az olcsó márkáknal úgy látszik nem számít, a nagyobb márkáknal inkább probléma ha "leesik a gyártósorrol".

Meg külföldön is ismerek egy üzletet, olcsó gyerekruhákkal, ahol next-hez megszólalásig hasonlító ruhák vannak, igaz silányabb minőség, ezért sokkal olcsóbb is.

2015. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Èn sem láttam mèg hamis next gyerek ruhát.
2015. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Csakhogy tudjátok, az eredeti Nike stb. termékeket is Kínában gyártják, ugyanazokban a gyárakban..."


Csakhogy tudd, az eredeti Nike termékeknél nem mindegy, hogy miből készülnek. Tehát még ha igaz is lenne, hogy ugyanabban a gyárban csinálják a hamisat, akkor sem ugyanabból. Ezek a márkák ugyan olcsó országokban készíttetik a termékeiket, de a minőségi követelményeiket viszik magukkal, megválogatják miből mi és hogyan készül. A kínaiak viszont amit a saját eszüktől gyártanak, ott ilyenekkel nem foglalkoznak, csak a lényeg, hogy ránézésre hasonlítson. Hogy miből van, milyen szabásminták stb. alapján az lényegtelen, a lényeg az, hogy nagyjából olyan legyen, ha ránézel, bár úgy is mindig látszik a gagyi anyag, a varrások stb.

2015. máj. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!