Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha nem tél végi baba lesz a...

Ha nem tél végi baba lesz a második hanem tavaszi, vagy nyári, akkor esélytelen, hogy az első gyerekem babaruháit ráadjam? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

2015. máj. 13. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert nagyon nem mindegy hogy mekkora a baba. Első gyermekem nyári volt de nagy baba, második téli és egy 1kilóval kisebb súllyal született... így a ruhák simán jók voltak, sőt...
2015. máj. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg kantáros rugdalozó,hosszú ujjú body,vékony pulcsi kellhet tavasszal is
2015. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyik lányom júniusi, másik májusi.

Nem nagyon passzolnak a ruhák, pedig reménykedtem. A cipők sem stimmelnek. :)

2015. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Baranka ***** válasza:
A nagy júliusi a kicsi márciusi. Míg kisebb volt a kicsi addig nem volt ráadtam a tesótól örökölt rucikat. Most tavasszal kezdet a dolog "problémás" lenni, mert a nagy élen hordta a 92-est a kicsi most. így vennem kellett neki 92-es rucikat. Cipők nagyjából stimmelnek.
2015. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk a nagy októberi a kicsi most fog juliusba születni.

Ahogy nézem, a nagyról a meleg rucik jók lesznek talán a kicsire... ha nem lesz nagyon duci a kicsi:)

Most vagyunk az ujszülött rucikkal bajba. Igazából azt sem tudom mi kell egy nyári babának, illetve nem sok rucit tudok most ráadni... Késöbbiekben nem tudom hogy fog alakulni. 2-3 év mulva lesznek szerintem passzolások, mert polok, nadrágok vannak minden évszakban, még nyáron is, biztos tudunk majd hasznositani a nagyról rucikat akár még nyárra is... (ha együtt ugyanolyan ütemben nőnek...)

2015. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!