Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kapott a kislányom ajándékba...

Kapott a kislányom ajándékba bugyit, amire az van írva 6/7. Ez mit jelent? Milyen méret? Első baba,3,5 hónapos. Járatlan vagyok benne.

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg 6-7 évesre való :)
2013. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6-7 évesre való szerintem. Legalábbis amiket én veszek a lányomnak, abban így van számozva- év szerint. De lehet, hogy a tietek más fajta bugyi.
2013. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én először hónaposra gondoltam, mert olyan kicsike. De ez hülyeség lenne? Mármint pár hónaposra bugyit adni?
2013. júl. 24. 11:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen picikre szerintem fölösleges bugyit adni, lehet egyébként kapni pelenka tartó bugyit, az ilyen kicsi méretekben kapható. Ez akkor jó, ha nem adsz bodyt a babára, és már sokat mocorog, hogy ne csússzon le a pelus, és emiatt esetleg nehogy baleset legyen.

Én is ezért adok néha bugyit a lányomra kisruhácskához, bár ő már 1,5 éves ezért ő már nagyon mocorgós, könnyen lejjebb csúszhat a pelus. Egyébként 2-3 évesnek valót adok így pelusra rá, 6-7 évesre való szerintem még azért nagy így is, nem?

2013. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem sincs értelme még bugyit adni rá, hiszen a kis rövidnadrág, body simán megtartja a pelust. Most ráadtam egyet megnézni. Persze nagy most rá, de JÓ pár hónap múlva simán el tudom képzelni, hogy belenő. Csak szerintem még akkor is korai. Na majd meglátjuk hogyan nő és nyúlik a kis babucim :)
2013. júl. 24. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!