Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Fekete-fehér csíkos ruhát...

Fekete-fehér csíkos ruhát mivel mossak?

Figyelt kérdés
Vettünk néhány fekete-fehér csíkos body-t. Most megálltam a mosógép előtt fejet vakarni, hogy akkor ezt most feketével vagy fehérrel mossam együtt? Egyforma méretűek a csíkok...
2015. jún. 11. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Először kézzel, lavórban, külön :) Kipróbálod, ereszti-e a színét. Ha csak egy picit is színes lesz a víz, akkor színesekkel mosnám együtt, de azért persze nem fekete meg kék farmerokkal.
2015. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kézzel mosáson túl vagyunk, hordta is, most lenne az első gépi. Ezért akadtam meg.

Kézzel nem eresztette a színét, direkt áztattam kicsit forró vízben mosás előtt.

2015. jún. 11. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Színfogóval mosd színesekkel.
2015. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a sötétkék fehér csikos ruhákat mindig a világosabb ruhákkal együtt mosom. Igaz van a ruhák között fehér is, de eddig sosem fogta meg a kék szín. Ellenben mar tettem tönkre csikos ruhát úgy hogy sötéttel mostam, a fehér rész nagyon koszos színű lett. A szinfogo viszont jó ötlet.
2015. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányomnak van egy pink-fehér ruhája. A piros-rózsaszín-narancs színű ruhákkal mosom színfogó kendővel. Teljesen fehérek még mindig a csíkok.
2015. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Világosakkal, fehérekkel.
2015. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fehérekel mosnám .
2015. jún. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fekete fehéreket jobb fehérrel mosni. Ha mással mosod, biztos hogy megfogja...
2015. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!