Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Aki már rendelt pl. Aliexpress...

Aki már rendelt pl. Aliexpress-ről, mit jelent a méretnél a 3T,4T, stb. mi az a T?

Figyelt kérdés
Annyi éves méret? De miért T? Akkor miért nem Y mint year? Nem értem... mindenesetre így nem merek rendelni, segítenétek?
2015. jún. 12. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendelj teljesen nyugodtan :) A T nem tudom miért, de az a gyerek kora. Egy dologra figyelj, hogy ezek kisebb méretek ! Ahol max 120 van megadva az 110es magyar méretnek felel meg. Ha 74set szeretnél akkor 85-90es ruha kell. A 100as méret 86/92 magyarnak felel meg.
2015. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A T a toddler rövidítése, az előtte levő szám az életkort jelzi. Az oldalról még nem rendeltem, de ha segít, akkor a 100 cm magas fiam 3T-s méretet hord.
2015. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm! :)
2015. jún. 12. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!