Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti rendeltetek már az Aliexpre...

Ti rendeltetek már az Aliexpress-ről? Megérkezik? Mennyi idő alatt? Mit érdemes rendelni?

Figyelt kérdés
Ti mit rendeltetek? Jó minőségű volt? Nem bántátok meg?
2015. máj. 4. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerekholmit nem rendeltünk innen, de barátok kacatokat igen. Heteket vártak, de megjött. Két pólót is rendeltek, azok jó minőségűek voltak.
2015. máj. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi rendeltünk próbaképpen, pont ma jött meg egy kis sapi meg egy téli overál, és nagyon nagyon jó minőségű!!
2015. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

A 2,5 éves gyerekem sapkáit mindet innen rendeltem.4-5600 ft-ért nagyon jókat kapok,télit meg 7-800 ft-ért.

Egyáltalán nem bántam meg.

Magamnak rendeltem már kétszer ruhát:

Ilyet:

[link]


És ilyet:

[link]


És több fülbevalót.

Egyébként most is épp az oldalt böngészem. :)


3000-3500-ig szoktam ruhát nézni. Itthon ezek 5-6000 ft-ok.

2015. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendeltem kislányomnak nyári ruhát és pólókat. Megjött időben, van amelyik rendelés 1-2 hét múlva, van amelyik kicsit később de volt ahol még ajándékot is küldtek mellé. Viszont többet nem fogok rendelni mert nekem nem volt megfelelő a minőség. Igaz, tényleg nagyon olcsó darabokat rendeltem szóval egy szavam nem lehet. Hordható meg minden, bár az egyik ruha első felvételkor azonnal elszakadt, de tipikus kínai sajnos ami nekem nem jön be.Pont azt néztem, hogy egy leárazáskor a H&M-ben olcsóbban be tudok vásárolni és annak a minősége is jobb, meg szebb is.
2015. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már sokszor rendeltem, eddig minden megjött. Volt ami 2 hét alatt, volt ami 1,5 hónap alatt. Ez változó, de hát ezért van ingyen a posta. Aki gyors szállítást akar, az fizet pluszban. Semmi kockázat nincs benne, mert ha nem jön meg határidőn belül vagy sérült/hibás a termék, akkor lehet reklamálni és visszafizetik a pénzt.

Ruhákat még nem rendeltem, csak ékszereket, telefontokot, mosózsákot, pénztárcát, órát, ilyesmit. Kiváló minőségűek, mintha itthon vettem volna őket (bár tudjuk, hogy úgyis minden Kínában készül). Ruhát is tervezek rendelni, viszont ilyen apróságokat soha többet nem veszek itthon. Pl. egy telefontok ott 1500 Ft, itthon meg (ha egyáltalán lehet megfelelő méretűt kapni) 3000 Ft. Szerintem van amit nem érdemes rendelni mert drága is, meg még az áfa/vám is rámegy. Pl.: e-book olvasót, bútort, cipőt.

2015. máj. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!