Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kedves anyukák! Akik ismerik...

Donne kérdése:

Kedves anyukák! Akik ismerik a NEXT márkát, mit tudnak a cipőjéről mondani? Jó minőségű? Felér 1 "első lépés" kiscipővel mint elefanten . Stb?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a márka több szettje is, persze drágák újonnan, ezért többnyire már hordott, vagy még címkés termékeket vásárolok, ezekhez gondolkodtam cipőben, de nemtudom érdemes-e megvenni őket, használtan torkos lábú csajomra, kb 4 hónapja kezdett el menni.
2015. júl. 15. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz mint egy Szamos,Linea stb.Elsö lépés cipök nem véletlenül dràgàbbak.Én nem vennék Next,CCC stb màrkàt amig nem tud szépen rendesen jàrni futni.
2015. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cipőt nem vennék használtan elve.
2015. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 6 éves lányomnak sok next cipője van, gyönyörű cipők, nem megy tönkre olyan hamar. De járni tanuló gyereknek nem biztos hogy az való.
2015. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én sem vettem használtan, pláne most nem, csak ugyebár jobban illenek a szettekhez, azért is érdeklődöm inkább először.
2015. júl. 16. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!