Szeptember végi babának milyen overállt vagy bundazsákot vegyek? Vastagabbat vagy vékonyabbat? Hordozóba is fogom vinni meg babakocsiba is. 62-es méret elég vagy 68 ast kell?

Figyelt kérdés
olyan sok mindent olvastam már hogy már összezavarodtam

2015. júl. 16. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék a helyedben, majd csak ha Megszületett. Ugyanis nem tudhatod, hogy mekkora babád lesz, és az időjárás sem mindegy. Lehet, még meleg lesz akkor, és olyan gyorsan nőnek még az elején.
2015. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én egy átmeneti, vékonyabb de meleg, pl termo anyagú overált mindenképpen vennék, kb 62-es méretben,az autóba és babakocsiba is használható amig nincs téli hideg. Bundazsákot pedig nagyobbat 68-74-es méretben, mert az biztosan később kell. A bundazsák nálunk babakocsiba volt használva és télre is kellett egy átmeneti overál az autóba.
2015. júl. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vékonyabbat. Szerintem elég az 56-os bőven.
2015. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én overált 56-ost vettem vékonyabbat, szeptember 30-ra vagyok kiírva. Bundazsákot én nem merek, ki tudja hanyas kell majd mire elég hideg lesz.

De így olvasva még az overállal is bizonytalan lettem.. na mindegy.

2015. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyent még. nem tudod előre, mekkora lesz a gyerek és milyen ütemben fog fejlődni. Mira overall kell, addigra kb. másfél hónapos lesz. Ha mindenképp meg akarod előre venni, 68-ra szavaznék inkább.
2015. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én október elején szülök, de overállt addig én sem szerzek be. Nem lehet tudni mekkora lesz, mire bejön a hideg.
2015. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)


Akkor sztem ez még várhat magára.

2015. júl. 16. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!