Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes vinni a kórházba...

Érdemes vinni a kórházba eldobható Tena bugyit? Honnan tudom, milyen méret? (Itt is m-l. Stb méretezés van? )

Figyelt kérdés
A patikában ajánlották ma.
2009. okt. 9. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes, mert nem kell még azzal is foglalkozni, hogy esetleg véres lett a bugyid. A betétek nagyon jól belerakhatóak, nem csúszik el és kényelmes. Nem drága, 2 db-os kiszerelésben van, a méretet megmondják a gyógyszertárban, súly szerint. Nekem olyan méretű kellett, amit egyébként is hordok. Kisebbnek tűnt, de nagyon rugalmas.
2009. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Érdemes. Szerintem hasonló a számozása, mint a normál bugyiknak. Egyébként pedig nagyon rugalmas, nagyot hibázni nem igazán lehet vele. Javaslom, hogy kettőt vigyél, hogy tudd váltani, amikor kimosod. Kimosni is könnyű, utána becsavarod törölközőbe és már majdnem száraz, aztán megint lehet váltani, ha kell.
2009. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én vittem, igaz nem tena-t hanem valami más márkát. méretezése s-től xl-ig volt, ja és ez nem gumis volt, az talán még jobb lehet. nem kellett aggódnom, hogy hogyan fogom kimosni és ripsz-ropsz lecseréltem és tisztában voltam.
2009. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért,de nagyon jó hogy föltetted ezt a kérdést!

Nem is tudtam hogy van ilyen bugyi.Mennyi van egy csomagban?ÉS ez mennyibe kerül?Tena betétből milyet érdemes venni méretileg?A mini inkontinenciára való tena betét jó vagy azt nem erre találták ki?Vagy ha a patikában kérdezem akkor ott is tudják hogy szülésre általában melyik a jó és ajánlanak?

2009. okt. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a gyógyszertárban tudnak tanácsot adni. Én is megkérdeztem: 1500 ft körül van a betét 30 db, és az eldobható bugyi kb. 300-400 ft/2db. És egészségpénztárra elszámolható! Ez a 300 ft még akkor sem nagy érvágás, ha esetleg nem lenne jó a méret. Én majd egy M-eset veszek, megnézem, hogy milyen, és ha kell még, akkor tudom, hogy jó vagy nem. És utána már anya is tud venni, vagy akár a párom is :o)


És én is azt olvastam, érdemes. Vettem már egy csomag always éjszakai betétet, meg egy csomag tenát akarok. Remélem, hogy nem fog kelleni mind :o) Majd továbbajándékozom a maradékot, vagy a köv. babóhoz is jó lesz.

2009. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy írtál!!! :-)))
2009. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is vittem eldobhatót, azzal a lendülettel el is dobtam a szemétbe:)

Én utáltam, a kínaiban kb 150 ft egy-egy normális bugyi és nem lettem véres, a nagy betét sokkal jobban beleilleszkedett mint az eldobhatóba.

2009. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, nem tudjátok, milyen méretig van? Mert nekem kb. XXL, XXXL kell. Létezik ekkora?
2009. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes, egyébként a tena hátulján van egy mérettáblázat az alapján lehet kiválasztani a megfelelő méretet. Ha jól emlékszem csípő és derékméret alapján.

Az off-olónak: én azt hiszem 2xl-st vettem mert az a legnagyobb(és nem tudom a méreteimet), de fogalmam sincs jó-e mert még meg se néztem. De miből gondolod, hogy 3xl-s kell neked?

2009. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszi, hogy ilyen sok jó választ kaptam. Tena betétet ma vettem, a patikában a hölgy szülés utánra az extrát ajánlotta. Sajnos már nem támogatják a Tenát és nemrég felment az ára, így a 30 db-os betét BP-en 2300 ft volt. A normál valamivel olcsóbb. Meg fogom nézni ezt a Tena bugyit is.
2009. okt. 9. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!