Piroska és a farkas kérdése:

6 napos nyaralásra mennyi ruhát vinnétek egy 16 honapos kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Augusztusban utazunk. Vonattal megyünk ezért szeretnék a szükséges mennyiségre törekedni, és nem nagyon átlépni azt, de nem tudom, h amit kigondoltam, az vajon így elég - e :


- 2 body / aludni/ , vékony hálozsák

- 2 kisbugyi, 2 rövidnadrág, 1 hosszúnadrág, 1 melegítőnadrág

- 3 triko, 2 rövidujjú polo, 2 hosszúujjú polo

- 3 pár zokni, egy vékony harisnya

- 1 kardigán, 1 pulcsi, 1 széldzseki

- 2 nyári ruhácska

- váltocipő, kalap


Ez sok? Kevés? ki mit vinne még? Zoknit és bugyit magunknak sem viszek 6 " adagot", mert úgy vagyok vele, h azt 2 perc alatt kimosom akár kézzel is esténként.


2015. júl. 26. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Hova mentek? Szerintem sok a hideg időre való ruha. Harisnyát semmiképp nem vinnék, meg széldzsekit se, helyette plusz pár pólüt még.
2015. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nadrágból nekem kevés az összesen 6 db, ha 6 napra mentek. Az 5 db nyári felső is kevésnek tűnik. Harisnya szerintem is felesleges. Pulcsi attól függően, h hova mentek. Kardián az kell. Gyereknek inkább vigyél több ruhát, mint amit eredetileg tervezel, nálunk pl rengeteg fogyott 6 nap alatt, igaz meleg is volt, napi 2-3 váltás volt rajtuk.

Egyáltalán hova mentek? Augusztus elején vagy végén?

2015. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aug elején megyünk, a Balatonra. A meleg ruhàkat amiatt gondoltam, hàtha kifogunk egy viharos napot. plussz a polok hamar szàradnak a nagymelegben, de ha ne adj ' Isten a kardigàn àzik àt, hűvös időben annak több idő kell, ezért gondoltam h legyen egy pulcsi...
2015. júl. 26. 19:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon kevés. Bár én magunknak is viszek 6 napi ruhát, nem mosok a nyaraláskor.
2015. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!