Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 10hós babának honnan tudok...

10hós babának honnan tudok sportcipőt venni/rendelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kislányomnak szeretnék sportcipőt vásárolni. Pici lába van,17-18as méret a jó neki. Nem nagyon találtam a neten ilyen mérettel cipőcskét. (Nike,Adidas érdekelne) Esetleg van valakinek ötlete,hogy hol találhatnék ilyet? Előre is köszönöm!
2015. szept. 7. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom csak kocsicipő jelleggel vennéd, ezért a helyedben jófogáson és vaterán néznék körül.
2015. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Azért lehet találni... De kocsicipőnek szinte mindegy milyen.

20-as méret már van Nike is.

De ne rendelj, hanem mindig próba után vásárolj.

2015. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A párom szintén a Deichmann-ban vett kis Adidast a lányunknak, 19-est. (mondjuk kint Ausztriában, de szerintem itthon is lennie kell). Plusz ráadástnak még egy Lonsdale cipőcskét is kapott, de az nagyobb, merevebb, jó lesz, ha már menni fog.
2015. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kocsicipőt szeretnék,viszont olyat,amiben,ha muszáj,le tudom tenni a földre a kucsit. Nekünk 17-18-as méretre lenne szükségünk,épp ezért nem találok bárhol. Jelenleg még használtan sem.
2015. szept. 9. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!