Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Igényes kisfiúruhákat hol...

Igényes kisfiúruhákat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nem feliratos póló, nem focimez, nem lígó-lógó barna kordnadrág, nem koptatott farmer...


Többnyire a kölcsönkapott vagy öröklött ruhákat használjuk, de szeretnék venni neki néhány szebb darabot it. 7 hós.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. szept. 25. 09:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
H&M, C&A
2015. szept. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
H&M
2015. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Eszedbe ne jusson az előbb említett boltokban vásárolni gyerekruhát!

Angol turikban megkapod töredékáron a H&M, meg Next cuccokat. Most vettem sokkal nagyobb gyereknek gyönyörű márkás pólókat, pulcsikat átlagban 400-500 Ft-os áron (kilós turkálóban). Nem érdemes 7 hósnak új dolgokat venni. Vagy leeszi és foltos lesz, vagy túl hamar kinövi. Semmi értelme.

2015. szept. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%
Turiban szinte csak az általad leírtakat ( feliratos, focimez, stb, ) lehet kapni. Ha tényleg igényeset akarsz, akkor ne turiba menj. A H&M-be mar szinte olyan áron vannak az új ruhák, mint a turi darabarasba a használtak. De ha tényleg nem akarsz semmi csicsat, hanem letisztult elegánsabb ruhákat, akkor nézd meg a zaraban vagy a Gap-ban.
2015. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Tesconak (F&F) is egész jó babaruhái vannak.
2015. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mamas&Papas
2015. szept. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Azt írta a kérdező, hogy sok öröklött és kölcsönkapott ruhájuk van, ami mellé szeretne 1-2 szebb darabot, szóval nem hiszem, hogy a turiból akar bevásárolni. Az sem mindegy, hol lakik, mert nálunk vidéken pl. nem nagy szám a turi választéka, ráadásul alig olcsóbb az újnál.
2015. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
H&M. Nagyon jó minőségű, jó anyagú, igazi pasis, vagány cuccok vannak. Nézd meg a honlapjukon. Én csak ott vásárolok a fiamnak.
2015. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Nekem a kedvenc márkám a mayoral. Nagyon igényes, tartós. A másik kedvenc a gap, de azt rendelni szoktam, jóval olcsóbb úgy mint itthon. A h&m is szép, bár nem olyan tartósak a ruhák, és elég kevés a nem csicsás, nem fekete, pokemberes ruha. Én minden tavasszal meg ősszel cserélem a ruhatárat a fiamnak, igaz hogy kinövi de nem egy hónap alatt, szóval elmenösnek nekem megéri megvenni a drágább ruhákat. A mayoralt, meg a gappet moshatod amennyit akarod, nem lesz bolyhos, fakó stb...
2015. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindegyikőtöknek!


Budapesten élünk.


A Mayoral nagyon tetszik, utolsó! De úgy látom, nincs itthon. Spanyolországban éltek?


Látok sok szépet a többinél is, amit ajánlottatok, köszönöm!


:)

2015. szept. 25. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!