Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti eladnátok a gyermekeitek...

Ti eladnátok a gyermekeitek kinőtt ruháit ebben az esetben? (lent)

Figyelt kérdés
Kisfiam 3, kislányom 1 éves. Ruháikat többnyire szép állapotban, de használtan vettük. Tervezünk egy 3. babát, de leghamarabb akkor, ha a kislányom is 4 év körül lesz. Temérdek kinőtt ruhánk van már, és gyorsan változik a divat, ezért arra gondoltam, hogy az eddigi ruhákat eladná, hiszen ki tudja, téli-nyári gyermekünk születne vajon, nincs túl sok helyünk. Ti mit tennétek?
2015. szept. 27. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hely akkor el kell adni nincs mit tenni. Nekünk hely az van így megtartottam és 8 évvel később vettem elő. Tudtam hogy lesz még tesó és ezért nem adtam el. Nem bántam meg. A 8 évvel későbbi ruhák ugyanúgy divatosnak tűntek. Természetesen csak azokat raktam el amik kifogástalan állapotban voltak.
2015. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nàlunk volt hely tàrolni. De én is azt csinàltam,hogy a kedveltebb darabokat elraktam,a többit eladtam/ ajàndèkoztam. Gyerekruha divat??? Pont nem érdekelt sosem. Praktikus és kényelmes legyen,ez a lényeg nem az hogy bob mester vagy pokemon van rajta pl. De a farmer örök,ahogy a kis cuki szoknyàk meg az ing is.
2015. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oh, engem is csak annyiban érdekel a gyermekruha divat, hogy nehezebb eladni, ha nincs rajta "divatos" mesehős vagy mi.
2015. szept. 27. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Èn tuti nem adnám el.

Gondolom van egy rakat közte ami már pecsétes, lyukas itt ott, azokat kiszanálni és kidobni vagy ha még azért hordható akkor valakinek oda ajándékozni(védönö tuti tud helyet neki), a jókat mindenképpen megtartani. Egyrészt ezek már jól átmosott ruhák, szinte vegyszer már nincsen benne(ugye az új ruhák a készítés során iszonyat vegykezelve vannak).

Mi mindent eladtunk, de nekem nem lenne kedvem megint babaruha gyüjtögetésbe kezdeni...

2015. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
0-6 hó közötti uniszex ruhákat elraktam a többiből adogattam el. Egy tavaszi lány és egy nyári fiú után lett egy téli lány,ettől független a mini baby ruhák azért jók lettek és nem kellett vennem rugikat,bodykat
2015. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most 3 éves a legkisebb ,és kb 3 év múlva tervezünk még egyet babát. Én eddig rakosgattam a kinőtt ruhákat, van fiús is lányos is, de így pár év elteltével ahogy elővettem van aminek olyan kemény durva lett az anyagja, meg van olyan is közte ami megsárgult, pedig tisztán, kimosva tettem el. Most a nagyobb méretekből adtam el, a kisebb méretet egyelőre eltettem. De már nem nagyon van helyem. Én már egy éve dilemmázom ezen :D
2015. szept. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*még egy babát
2015. szept. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, ez is egy szempont amit írsz: nekem is volt sok olyan kisruhám, amit eltettem a kisfiam után a kislányom idején már tiszta sárga volt :( Pedig tisztán raktam el, szép állapotban.
2015. szept. 27. 15:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te dontesed.

En majdnem mindentol megszabadultam. A nagyobb dolgokat eladtam (babakocsi, agy, babas berendezesek, ertekesebb jatekok), vagy amire igeny volt a kornyezetemben, azt elajandekoztam, vagy kolcsonbe adtam.


A ruhakat szinten vagy elajandekoztam, vagy eladtam. Nagyon keves maradt meg, azokat epp most szedtem elo es sok kozottuk mar nem olyan szep allapotu, ahogy emlekeztem.


En azert dontottem igy, mert ket gyermekunk szuletett kis korkulonbseggel, tehat a legtobbet mar mindketto hordta/hasznalta. Tudtam, hogy rovid idon belul nem lesz testveruk, de koltozes igen es nem akartam annyi mindent szallitgatni es raktarozni ki tudja hany evig.


Azota eltelt 7 ev, most varom a harmadik babat es nem bantam meg a dontest. Bevallom, hogy jol esik nezelodni, vasarolni ennyi ido utan ujra.

2015. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen ,eladnám .mert amit most el tudsz adni ,az 3-5 év mulva nehezebb lesz .estleg.illetve tényleg nem tudhato hogy nyári vagy téli gyerek lesz .stb .
2015. szept. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!