PEPCO ruhák milyenek?

Figyelt kérdés
Minőségre kb. mihez hasonlít? Olyasmi, mint a KIK-es ruhák pl? És úgy néz ki, mint a katalógusban? Mert láttam pár egész szépet, jó áron, de nem tudom élőben mennyire lehet jó...
2015. okt. 10. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olyasmi mint a kik. Nem rossz, mert szépek a minták, egész jó az anyag, de szerintem az f+f-nel vagy H&M-nel rosszabb minőség. (Én katalógus képet nem láttam, csak az üzletben élőben)
2015. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a KIK-hez hasonló, én meg vagyok elégedve vele

:)

2015. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Én a héten voltam először és utoljára ilyen boltban. Kabátot szerettem volna venni a lányunknak, de már a vállfán többnek kilógott a bélése a varrásoknál.
2015. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem ott magamnak egy cicanadrágot meg egy felsőt, a felső elég gyenge, a cicanadrág viszont nagyon jó anyagú, jó a varrása is, a szabása is. A babámnak vettem két bodyt, azok is teljesen elégedett vegyok, szóval van mindenféle minőségű cucc.
2015. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Pocsék a minősége, szóval kb annyit ér, amennyibe kerül. Jobban jársz, ha minőségi, de kétszer már viselt darabokat veszel a vaterán.


Egy nadrágot meg egy melegítőt vette, az öthónaposomnak, a nadrág az első mosásnál szétfeslett a varrás mentén, a melegítő meg gyakorlatilag műanyag, belesül a gyerek szabályosan.

2015. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek nem fakulnak ki ,nem szakadtak szét ,aranyos bminták vanak ,szépek .
2015. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, bocsának, igazságtalan voltam kicsit. Vezzem ott egy macifüles hosszúujjú bodyt, az tök jó :D Szóval meg kell nézni nagyon, hogy mit veszel.
2015. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem a KIK-es ruhák is kicsit zsákbamacskák, nem mindegyiknek ugyanolyan a minősége, nagyon meg kell nézni...
2015. okt. 11. 20:13
 9/13 anonim válasza:
Engem az érdekelne, hogy van honlapja/Facebook oldala, vagy bármilyen hasonló felülete az üzletnek? A napokban fedeztem fel egy ilyen üzletet, csak elég messze van, így előbb szeretnék tájékozódni, hogy kb. mire számíthatok. :)
2015. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
www.pepco.hu :-)
2015. nov. 23. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!