Lidl gyerek ruhák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Vannak ruhák amik tetszenének, de nem ismerem, nem vettem még onnan ruhát! Mérete megegyezik a normál mérettel?
2015. jún. 30. 07:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jó minőségűek. Szerintem jobb mint pl az F&F. A méret megegyezik.
2015. jún. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Imádom, szerintem nagyobbak.
2015. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem rossz, de nem is nagy szám. Az árához képest elég jók, de válogatni kell. Én most vettem néhány pólót és legginst, de pl. télen a kabátok nagyon műanyagosak voltak, így azt nem vettem. Szerintem az Aldis, Tescos ruhák sokkal jobbak, de ide is érdemes elmenni, mert ki lehet fogni néhány jó darabot.
2015. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a tescosak előbb kinyúlnak és kifakulnak mint a lidl ruhák. Szerintem nagyon jó.
2015. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ár-érték arányban szerintem elég jók, Pólót, fehérneműt, harisnyanadrágot, baby bodyt vettem már, azokkal nem volt bajom.

A tescos az évek során nagyon sokat veszített a minőségéből, pedig az elején amikor bejött nagyon jók voltak, most már nem veszem.


Én leginkább a h&m gyerekruháit szeretem, általában azt veszek (az 1290 Ft-os ruhák is nagyon jók, nem szürkülnek, nem nyúlnak, és nagyon szépek is :)

Az f&f-nél sokkal jobb minőségű a h&m.

2015. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó mínőségűek, szerintem olyanok mint az F&F, én azokat is szeretem. Kislányom ovis ruhái Lidl, Aldi és Tescos, bírják a strapát és szépek.
2015. jún. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jó minőségűek, és méretre nagyobbak kb. egy számmal mit rájuk van írva.
2015. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyobb.

Én ovisnak veszem, nem sajnàlom őket, egyébként elég jól bìrjàk a strapàt.

2015. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én nagyon szeretem.

Egyáltalán nem nyúlik.

2015. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én személy szerint nagyon szeretem őket, mert megbízható, jó minőségű ruhák. Ráadásul most már a kisebbik gyerkőc nyúzza a nagytól megörökölteket. A méretek talán kicsit nagyobbak, mint a többi márkánál, ezért érdemes egy kicsit kisebbet venni. De tök jó, mert a nagyobbikra is találok mindig valamit. Én amúgy sehol máshol nem találtam olcsóbban gyerek ruhákat...
2015. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!