Síoveral eleg meleg egesz telre, a nagy hidegben is 2 eves gyereknek?

Figyelt kérdés

Vagy ez tul vekony a legnagyobb hidegben,inkabb vastagabbat kellene neznem?

koszi



#overál #síoveral
2015. okt. 13. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a siruhak nem eleg melegek, hacsak nem az extra markas tenyleg profin kifejlesztett ruhak kozul vasarolsz.

En tavaly vettem sioveralt (vatera) es meglepodtem rendesen mikor kezbe vettem. Nagyon vekony szerintem. Ugy adtam ra, h alatta hagytam egy melegito nadragot.

2015. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt,nem fogtam meg ilyen síoveralt de allitolag a lidl-ben lehet kapni szoval erre a fajtara gondolok.
2015. okt. 13. 23:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondoltam h arra gondolsz! :-)

Nekunk talan Decathlonos van, de nem vagyok biztos benne.

Lidlben overalt vettem neki tavaly, haaat, az sem az a kalyhameleg fajta.

Szerintem menj el, nezd meg. Vegulis egy vekonyabbra is szukseg lehet amikor csak nulla korul van az ido. Ha meg minuszok vannak akkorra szerintem erdemes egy vastagabbat is beszerezni.

2015. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég, bár én amúgy sem vagyok híve a túlöltöztetésnek :)

A síoverál alá mindenképpen kell valami, a legjobb egy szűk nadrág, lehetőleg thermo.

A sícuccok azért ilyen vékonyak, hogy könnyen lehessen benne mozogni. Próbáltál már vastag öltözékben síelni? Rohadt nehéz és bele is izzad az ember. De bármilyen más mozgásnál is, márpedig egy gyerek elég sokat mozog :)

Egy jó síruha megfelelően szigetel, vízálló és lélegző, a fiaim imádják ezeket, de csak nagy hidegben és persze a hóban hordják, 0 fok felett elég a bélelt nadrág.

2015. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Síoverál pont jó lesz ,adsz rá egy vastag harisnyát melegitö nadrágal alá,fölülre meg hosszu ujju polo polár felsö vagy garbo .
2015. okt. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy normál vastagságú overál alá elég egy vastagabb harisnya vagy egy melegítő....nem Szibériában lakunk! Csak kimelegedik a gyerek és megfázik! Szegény annyi ruhában mozogni sem tud!
2015. okt. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!