Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol tudnék venni extra meleg...

Hol tudnék venni extra meleg baba hálózsákot?

Figyelt kérdés
Néztem bababoltokban, de olyan hűde meleget eddig nem láttam.. olyan ami alá elég egy hosszúujjú body és pelus, takarót nem tudok használni a fiamnál mert folyton a fejére húzza, én meg vagy felèbredek rá vagy nem.... télire kéne. Milyen bélés az ami nagyon meleg? Néztem ilyen merinogyapjút, esetleg az?
2015. szept. 18. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Múltkor megakadt a szemem ezen a hálózsákon:

[link]

Nem láttam élőben, de a leírás alapján elég meleg lehet.

2015. szept. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kószi szépen. Ez tényleg melegnek tűnik.. még jól is néz ki csak sajna nem tudok rá 14 ezret szánni... de megpróbálom megkeresni jofogáson :)
2015. szept. 18. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Igen, az ára nekem sem szimpatikus. :(

Viszont én pár hete C&A-ban vettem egy egész jó meleget, ráadásul lecipzározható a vállánál a kar része (szóval hosszú ujjúból ujjatlant lehet csinálni belőle). Kívül plüss, belül pamut, közte meg szerintem flísz anyag van. 7 ezer Ft, de éppen volt valami kuponos dolog, így 5500-ért el tudtam hozni.

2015. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nálatok a lakásban nincs fűtés, hogy extra meleg hálózsákba akarod tenni a gyereket??

Miért nem elég egy 21-22 fokos szoba mellett egy body és egy rugdalózó és egy vékonyabb hálózsák, hogy ne süljön bele szegény?

2015. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak van egy paplan vastagságú hálózsákja (3 éves a fiam, de még mindig hálózsákban alszik), 21 fok van télen a szobájában, pizsamában és ebben a hálózsákban egyáltalán nem sül meg. Sajnos nem találom, hogy honnan rendeltem tavaly, de ez is 10.000 körül volt.
2015. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Nálunk télen 19-20 foknál nincs több éjjel, és body+rugi+vastag hálózsák kombóban nem igazán izzad...

2015. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezekből a bélelt weelsoft hálózsákokhoz mit szólsz?

Nekünk volt ilyen, szerettük.


[link]

2015. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!