Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mi a véleményed a lábfejes...

Mi a véleményed a lábfejes kezeslábas pizsamáról?

Figyelt kérdés
Nagyobb, már bőven iskolás gyerek, nem szokott zokniban aludni. Meg merjem lepni egy ilyen pizsamával?

2015. okt. 26. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
10 éves keresztlányom imádja.
2015. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyerekfüggő. Én se voltam hajlandó zokniban aludni, zavart a gumis része. De a lábfejes pizsó, mint koncepció, tetszett volna. Ezen kívül nagyon érzékeny voltam a hálóruha anyagára, a műszálas dolgok zavartak. Nem tudom, hogy kisfiúról vagy kislányról van-e szó, de azt is gondold át, hogy mit csinál, ha éjszaka pisilni kell mennie. Lányként sajnos ez elég macerás kezeslábasban.
2015. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel főleadás funkciót is betölt a talp(ha melegünk van kidugjuk a lábunkat)így én nagyobb gyerekre nem adnám
2015. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jo kis takaroval lepd meg. Nagy mar ehhez a pizsihez es nem is kell, h fedve legyen a labfeje. Ebben a korban mar a takaro az, ami melegen tart, hiszen mar nem rugjak le magukrol, illetve kepesek visszatakarni magukat, ha megis.
2015. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez gyakorlatilag olyan, mint a kicsiknek a rugdalózó. Én már a féléves gyerekemre SE adok ilyet, mert nem tud benne normálisan mozogni. Arról nem is beszélve, hogy ha kicsit nagyobb, akkor csúszkál le a lábáról, ha kicsit kisebb, akkor feszül, nagyon pontosan be kell lőni a hosszát, akkor kb 3 hétig kényelmes.


Szóval szerintem ne.

2015. okt. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg pelenkás volt, addig adtam rá ilyen pizsamát, mióta szobatiszta két részesben alszik zokni nélkül. Ha felébred éjjel pisilni teljesen le kéne vetkőztetni/vetkőznie, szerintem ez macerás.
2015. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szokott zokniban aludni, akkor valószínű nem szereti, így ezt a pizsit sem fogja szeretni. Én mindig mezítláb alszom, a lányom is. Nem mindenki szereti ha a lábán van valami alvás közben.

Amúgy meg el sem tudom képzelni, hogy ilyet árulnak valahol ekkora méretben és hogy lenne rá kereslet.

2015. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!