Bababörze kontra turáló?

Figyelt kérdés
Vélemények, ellenérvek..
2015. okt. 27. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a börze. Engem fáraszt a turkálóban, hogy nincsenek a ruhák méret szerint válogatva, míg ezt az anyukák a börzén megteszik. Sokkal személyesebb egy börze. Meg amúgy olcsóbb is.
2015. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Baranka ***** válasza:
Börzén méret szerint vannak jobban szét válogatva én azt tapasztalom. Turiban nem ez van. Börzén lehet nem annyira engednek árból, turiban lehet játszadózni az árakkal. Nemrég közel két kiló ruhát vettem 365 ért turiban és ebben volt egy kabát is.
2015. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mind kettö jó ,ha az árusok nincsenek elszálva árak tekintetében .börze is jó ha olcson tudsz gyerekruhát venni ,turi is jó ha olyan ahol tényleg szép ruhát tudsz venni olcson .
2015. okt. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hádába csak akkor medjek ha 50% akcio van .börzéket meg megnézem melyikre érdemes menni a lakohelyem közelébe .van ahol tényleg olcson adják a ruhákat.van olyan börze ahol bármikor megyek mindig drágán akarnak eladni használt ruhákat .
2015. okt. 28. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ruhafalva.
2015. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!