Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Gyermekcipő: Milyen márkájút...

Gyermekcipő: Milyen márkájút ajánljátok?

Figyelt kérdés

Mennyibe kerülnek?

Aldi, Lidl, Decathlon-> ezek jók?


2015. okt. 31. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi iszonyú sokat kipróbáltunk, de a szokásos Deichmann-ban vásárolható cipőknek nagyon alacsony a lábfej része, és a kisfiamnak magas a lábfeje. Ezért Szamos vagy Falcon cipőt szoktunk neki venni, ez nem kapható Aldiban vagy Lidl-ben csak gyerekcipő boltban vagy interneten. De nagyon szeretjük, jó cipők.
2015. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Biztos, hogy csak olyan cipőt vennék, ami olyan cégtől származik, ahol kifejezetten cipőkre vannak specializálódva. Így az Aldi vagy a Lidl szóba sem jöhet. A cipő nem játék....
2015. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2.!

A kérdés az volt, hogy melyiket ajánlanád.

Még én sem vettem se a Lidl, se az Aldiba gyerekcipőt, de sok gyereken látok, ezért kíváncsi lennék mások építő véleményére.

2015. okt. 31. 14:31
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

Bocsánat, ha az nem építő, hogy konkrét cipőboltban vennék és nem szupermarketben.


Segíteni akartam....


Márkát meg minek írjak? Azt, hogy magas/alacsony rüsztű, lúdtalpas vagy sem a gyermeked és kell-e mondjuk szupinált vagy sem, azt neked kell tudni. A márka ettől függ, egy 1-2 éves gyereknél nem az a fő szempont, hogy mennyi idő alatt jön szét, hanem hogy mit kíván meg az Ő lába.

2015. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
D.D.Step
2015. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Aldiban s Lidl-ben nem vennék, max.gumicsizmát, abból láttam már ott jókat.

Mi csak elefantent veszünk, nem követeli meg a gyerekek lába a speciális cipőt, de ha úgy lenne, akkor falcon, d.dstep vagy számos közül választanék én is.

Az elefantent pedig azért szeretem, mert a vadiúj cipőben is úgy szaladnak, mintha ezer éve hordanák és ezt a merevtalpú decathlonos, vagy némely olcsóbb deichmannos cipőről sajnos nem lehet elmondani.

2015. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi Adidast és Niket használunk a 1,5 kislányunknál. De van egy nagyon jó kis Aldis cipőnk! :)
2015. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Superfit. Az ár függ a típusától (nyári, őszi, téli).
2015. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem attól függ mekkora gyerekre kell, épp járni tanulónak valószínűleg nem ideálisak, nagyobb gyereknek meg bőven jó ár-érték arányú.
2015. okt. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik jó ,mindegyik helyen vetem veszek cipőt,csizmát .soha nem ment tönkre egyik sem ,decatlon meg sport bolt amugy is .nyugodtan vegyél ott .
2015. nov. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!