Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik supinált szandi márkát...

Melyik supinált szandi márkát ajánljátok, kinek milyen tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Bokor Cipő Supi+ van, szandál, és félcipő is. Szépek, igényesek, és nekünk fontos volt, hogy három csatos legyen, mivel jól kell tartania a bokát is, a tépőzáras alkalmatlan erre. Sokat keresgéltem, és csak náluk találtam ilyet.

Kislányom mozgásban elmaradt hypotón gyerek, ráadásul a bal lábfeje, bokája nagyon befelé dől, ezért ajánlotta a gyógytornász a szupinált talpú cipőt. Ebben állt fel kapaszkodás nélkül először, és tett meg egy lépést önállóan 2 és 3 hónaposan. Sokkal stabilabban áll benne.

2015. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amelyik márkát próbáltuk, tulajdonképpen mindegyik jó volt. A bokát jól fogták.

Bokor cipő supi+: nagyon keskeny lábra is jó, hajlékony a talpa, kényelmesnek tűnik. Ami nem tetszett, hogy a felső tépőzár bújtatója műanyag, viszont nem tört el.

Szamos: merev a talpa, viszont nagyon strapabíró, és kényelmesnek tűnik.

Memo: szerintem ez inkább beltéri használatra jó, mert nagyon kopik. Széles lábra való inkább. Szeretem, hogy diagnosztikai talpa van.

2015. ápr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Salus van. Ez volt a Dévényes javaslatára az első cipője, bevált, azóta is csak ilyent veszünk.
2015. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!