Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Átmeneti vagy téli kabát?...

Átmeneti vagy téli kabát? Kondi cipő vagy már a télire szánt téli lábbeli? 3 és fél éves.

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

4 és 5 éves gyerekeimre téli kabátot adok és téli csizmát, mivel reggel gyalog megyünk az oviba mindig, ami kb. 20 perc séta és tegnap is és ma is -1; -2 fok volt már. Hiába van most 11 fok, reggel 7-8 óra között simán kell a téli szerkó már. Főleg, mivel gyalog járunk.

3. gyerekem 20 hónapos, ő is téli kabátot és bélelt csizmát kap. Overállt még nem, harisnyára vastagabb, bélelt nadrágot adok. A két nagy bélelt nadrágot kap, harisnyát nem.

2015. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi az a kondicipő?

Attól függ, mikor indultok el otthonról. Ha reggel, akkor télikabát, téli cipő. Ha már napsütésben, akkor melegebb őszi cipő, melegebb átmeneti kabát.

2015. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kondicipő = edzőcipő szerintem elég egyértelmű...


Én már télit adtam rá,de vékonyabb télit,és téli cipőt ha oviba megy,ha itthon van és melegebb az idő délután akkor elég az edző.

2015. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi nekem 38 év nem volt elég rá, hogy találkozzam ezzel a szóval :) Azt hittem, ez valami speciális gyerekcucc, mint a kocsicipő például. Sportcipő szerintem nem elég már ilyenkor, hacsak nem magas szárú és bőr.
2015. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még így,felénk is edzőcipő,de nekem rögtön lejött,hogy mire gondol a kérdező :)
2015. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én lányom sport cipőbe megy reggel oviba ,és vékonyabb kabátban de alata polárkardigán van és nem fázik lábán meg vastag zokni .
2015. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

kondi, sport cipő fél cipő, felénk így hívják.:)

végülis már be téliesedtünk, mert nem rég volt tüdőgyulladása. amúgy kocsival jár oviba, 25km. de napközben kint játszanak vagy sétálnak.


köszönöm a válaszokat.

2015. nov. 5. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!