Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ha nem teljesen vízlepergető...

Ha nem teljesen vízlepergető a kislányom téli kabátja, mit gondoltok, mivel lehetne vízhatlanabbá tenni?

Figyelt kérdés

Ha nem is teljesen, de valamennyire, hogy tudjon benne az oviban játszani hóban, sárban, de ne ázzon át rögtön.

Van normális vízálló sídzsekije is,de azt azért sajnálnám oviba befogni, ezért kellene valami jó impregnáló szer a kabáthoz.

Próbáltatok már valamit?



2013. okt. 25. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, ha az anyaga nem vízlepergető akkor az egy sprétől biztos nem lesz az.
2013. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egy próbát megér, hogy a cipőre való impregnálóval lefújd. Bár nem hiszem, hogy a bőr és szőrmekabátokhoz ne gyártanának ilyesmit. Esetleg egy tisztítóban rákérdezhetsz.
2013. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
decathlonban van impregnáló szer, amit a mosáshoz kell tenni. a neve nem jut eszembe.
2013. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Jóisten, látom két éves a kérdés, de ki volt az az állat, aki azt javasolta, hogy fújd le cipőimpregnálóval????

Az az aeroszol tele van aromás és alifás szénhidrogénekkel, még a cipőt is csak szabad térben lehet befújni vele, ezek karcinogén anyagok!!! Cipőn még elmegy, mert a bőr beissza, de egy műanyag kabát nem, gyerek megfogja, szájához nyúl, stb...gondolkozzon már, aki ilyen hülyeséget tanácsol...

2015. febr. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nah, mamatigris megérkezett.... Gondolom bio búzacsírával eteted a gyerekedet, nehogy valami mérget benyaljon...

Ép eszű gyerek kaját eszik, nem a kabátját. Egy 2 éves talán ráharap ha unatkozik, de egy óvodás....

Inkább nevelned kéne a gyereked ahelyett, hogy burokba kényszeríted.

2015. febr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Huszonéves vegyész vagyok, ráadásul férfi, okoska! Nincs gyerekem, engem sem burokban neveltek, és nem tervezem ezt tenni a gyerekemmel én sem - de bolond sem vagyok, hogy direkt benzol- és hexánszármazékokat fújjak egy kabátra, ami nem issza be, és akárhányszor megfogod, kapod az áldást. Te is, nem csak a gyereked.
2015. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!