Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mit nézel meg/mi a legfontosab...

Mit nézel meg/mi a legfontosabb, ha neten veszel babaruhát?

Figyelt kérdés
Ár? Minőség? Állapot? Veszel nagyobbat is, ha épp jó az ár? Plusz postaköltség mennyire számít?
2015. nov. 7. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mindig két számmal előre bevásárolok az alap ruhákból, body, rugi, nadrág, póló, kardigán kapucnis, melegítős overál (nem téli, hanem az egyben tréning ruha, ami nem pizsama).

Ezeken kívül, ha valami még nagyon kell nyárra, vagy őszre azt megveszem, amikor kell. Pl. kabát.

De két gyerekem van és dobozokban állnak az 1ft-os és vadi új HÁDÁ-s ruhák. Mondjuk egy zsák ruha a turiban annyi mint a két gyerek két télikabátja boltban és így már nem költök nagyon postaköltségre meg használt ruhára máshol.

Ha több volt a ruha, akkor a postaköltség nem zavart, de most már eldöntöttem, hogy vaterán csak cipőket veszek 1-200ft-ért és a ruhákat csak turiban, mert ott tényleg újakat lehet kapni és sokkal jobb minőségűek még az itthoni H&M-nél is.

2015. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobban szeretek turiban vásárolni, mert ott látom, amit veszek.

Vaterán csak hibátlan-újszerű, újszerű ruhákat veszek, bár sajnos már befürödtem párszor, hogy a hibátlan-újszerű állapot nem mindenkinél ugyanazt jelenti...


Egyébként,ha vaterán vásárolsz érdemes megnézni előtte az eladó értékeléseit, különösen az áru minőségére vonatkozó értékelést, abból lehet következtetni.


Cipőt szoktam még vaterán venni, azok nagyon jók, pl. vettem most szamos téli szupi bakancsot postával együtt 5000-ért, olyan gyönyörű, mintha a boltból hoztam volna ki :)


Max 1-2 számmal szoktam nagyobbat venni, ha jó az ár.


Sokszor a postaköltséggel már annyiba kerül, mintha boltban megvennéd újonnan, illetve légy tisztában a bolti árakkal, mert pl a h&m és next ruhákat nagyon sokan használtan/hibásan drágábban akarják eladni, mint a bolti új ára.


Én amúgy szeretem a h&m-et leginkább ott vásárolok gyerekruhát.

2015. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak H&M, Scamp és Keddshop (Bogyó és Babóca) ruhákat vettem eddig neten.

Mindegyiket ismerem, mindegyik kedvenc.

Ezeknél a postaköltség nem számít mert sógornőmmel vagy barátnőmmel felezünk, együtt rendelünk legtöbbször.

Veszek nagyobbat is ha akciós.

2015. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!