Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A webgardrob.hu oldalt ismeri...

A webgardrob.hu oldalt ismeri valaki? Babaruhát lehet náluk bérelni, valakinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
én nem ismerem őket, most néztem meg az oldalt. Szerintem drága, miért választja ezt bárki is?
2014. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Megnéztem ezt az oldalt, szerintem iszonyú nagy baromság, nem is értem kinek jó ez? Mert nézzük: ha kikölcsönzök egy használt ruhát, gondolom már egy része használt, mert előttem más is kikölcsönözte, kifizetem érte a kölcsönzési díjat, ami kb annyi mintha a kilósban vennék egy hasonlót, és rájön a kaució amit igaz hogy visszakapok, de azon izguljak egész idő alatt hogy a gyerek nehogy maradandó foltot hagyjon rajta, mert akkor bukom a kauciót. Másrészről meg ha testvére van a gyereknek, akkor minek kölcsönözni, ha úgyis sokan elteszik a kicsinek. Túrkáló már mindenhol van, ha valami kell ilyen áron könnyen hozzá lehet jutni. Ezek a ruhák ahogy nézem ugyancsak túrkálóból származnak, úgyhogy aki ezt kitalálta azt hitte majd lesznek sokan akik igénybe veszik, hát én nem hiszem.

Egyedül talán abban látom értelmét, ha alkalmi ruhát vagy jelmezt kellene kölcsönözni, de mindennapi használatra szánt ruhákhoz nem. Jól tudja mindenki milyen egy gyerek, leeszi, kiszakítja stb.. ezért ne engedjem hogy bármit is csináljon, mert kölcsön ruha van rajta.

2014. okt. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
most néztem de hülyeség egy esőkabát 2800 ft lehet bérelni ,ennyiért már újat is kapok a lidlben .
2014. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az nem a bérleti díj, hanem a vételár. Úgy láttam, hogy a bérleti díj a termék-adatlapon van fenn
2014. okt. 10. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ritka hülye ötlet...millió használt ruha van.
2014. okt. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!