Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Csak én nem találok semmit,...

Csak én nem találok semmit, vagy tényleg nem olyan egyszerű?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hallom, hogy milyen jó dolgokat lehet használtan kifogni, de én semmit nem találok. Vettem volna kislányomnak pufi mellényt, vagy babakonyhákat is néztem, de vagy nagyon gagyi, vagy nekem már nem éri meg használtan venni, mert egy picit hozzáteszek és kapok egy vadi újat...

Néztem vaterán, jófogáson is.


2015. nov. 19. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon elszálltak az árakkal. Nehez ki fogni jo dolgokat de lehet. En ruhaneműt nem veszek igy. De játékot kisasztalt, kismotort igen. Sokaig kell keresgélni. En lattam mar olyan használt hirdetést ahol dragabb volt a cucc mint ujonnan😞. Nemrég kisasztalt vettünk szekekkel. Bevált. Csak ugy veszem meg ha meg tudjuk nézni. Babakocsival jártunk mar ugy hogy egy rakat sz*rt arultak dragan, de egy két het múlva találtunk egy tökéleteset. Szoval szerintem a ruhanemut hagyd. A Lidlben mar tok olcsón lehet kapni jo minőségű ruhákat. Ha meg játékot akarsz akkor sokaig kell keresgélni. De szerintem Megéri.
2015. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű. Sokszor postaköltséggel már többe jön ki a használt, mintha megveszed újonnan. Sokan alig 1-200 Ft-tal az új ár alatt hirdetnek, mert jó állapotú stb... Ez van a játékoknál.

Ruhában mondjuk inkább túlkínálatot látok, fillérekért se nagyon lehet eladni.

Még legjobban fb csoportokban lehet vásárolni, ráadásul ha helyi csoportot nézel akkor a postaköltséget is megúszod.

2015. nov. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyu ahol lakik, van egy turki, ahol 2-300 Ft-ért olyan cuccokat lehet venni, amik tökéletes állapotban vannak.

Én nagyvárosban lakok, itt a turkiban szörnyű dolgok vannak (nyúlott, kopott), ami meg szép, az drága is (2-3000). A használtak csomagban is lutrik.

Én ma vettem a Tescoban 300 Ft-ért pár pólót, egyik nap a KIK-ben 400-ért, inkább megveszek ennyiért újonnan amikor akció van, így meg sem éri használtat venni 300 Ft-ért.

2015. nov. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szép ,használtat ruhákbol nehéz kifogni ami még olcso is ,játékot meg inkább ujatt veszek ,ma lidlben vetem 1888 ft bababutorokat fábol stb ,én aranyos farmert ami olcso is volt szép is ,helyi vásárokok egyikén vetem .300ft
2015. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne álltasd magad, azon kevesek egyike vagy aki ki tudja szűrni a szemetet és a hasznos dolgokat. Jól gondolkodsz, és ne változtass ezen. Sokan a szemétnek is úgy örülnek mint ha kincs lenne. Ezért tűnik ilyennek az egész. Gratulálok magadhoz. (komolyan) mert sokaknak kellene ilyennek lenni. És ne csüggedj el, mert nem benned van a hiba.
2015. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!