Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogyan adtok kesztyut 1,5 ev...

Hogyan adtok kesztyut 1,5 ev koruli gyerekre?

Figyelt kérdés
lanyom eltolja nem hajlando felvenni...
2015. nov. 25. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik lányom volt ilyen. Rajta konkrétan nem volt kesztyű egy télen át. MINDENT levett magáról, és mivel nem első gyerek volt, arra sem energia sem idő nem volt, hogy visszaadogassam rá percenként.

Egy dolog jött be néha, van egy olyan polár felsőnk, aminek az ujja hosszabb, visszahajthatós, alatta a keze "egyben van", vagyis nem kell még a hüvelyk ujját sem bedugni külön helyre, na azt elviselte valahogy. Úgyhogy a kabát alá azt adtam, amikor erre rájöttem.

2015. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fiam is ilyen volt, 2,5 éves korától volt hajlandó elviselni kesztyűt a kezén.

Lányomnak ez az első tele (nem babaként :D ), 14 hónapos. Hát, kíváncsi leszek... :S

2015. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 15 hónapos a lányom, még nem tudtam rá kesztyűt adni. Remélem, ha megjönnek a hidegek, megengedi, hogy ráadjam.
2015. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem 15hónapos a fiam. egyenlőre egyszerű kis kesztyűje van. én ráhúzom a kezére majd egyesével az ujjakat a helyére teszem olyan "ez elment vadászni, ez meglőtte..." stílusban. már ráadtam vagy 5x egyszer sem vettem le és kb 2perc alatt rá adom. ezek szerint szerencsés vagyok :)
2015. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lányom 13 hónapos ma volt rajta elősször kesztyű. Meglepően jól viselte,pedig azt hittem nem fog neki tetszeni mert ő az ujját szopizza cumi helyett,de most nem kellett neki.
2015. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Találtam turiban egy Rebel márkájú, ujjatlan kötött kesztyűt. Vékony, de meleg és nagyon vagány. Valamiért a fiamnak nagyon tetszik, az ujjai hegye kint van, nem zavarja. Ez után már a normált is felpróbálta, de még csak ezt a ujjatlant viseli el sokáig. Próbálj ki ilyet is, hátha bejön.
2015. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányommal így volt: ellenkezett, kb. 2 perc volt míg ráadtam, ő 3 mp alatt levette, ezt eljátszottuk ötször, aztán hagytam. Mínusz 5 alatt volt hajlandó felvenni, mert akkor már nagyon fázott a keze. Most 6 éves, és még mindig szívesen jár kesztyű nélkül, bár már vita nincs belőle.
2015. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Másfél éves múlt a lányom, Ő sem engedi feladni a kesztyűt. Én napközben a +5 fokban annyira még nem is erőltetem, bár ma is rám szólt egy vad idegen a boltnál, hogy biztos fázik a keze...

Talán majd ha hidegebb lesz jobban elviseli.

2015. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de vörös a keze mint a rák és jéghideg :( tutira fázik neki
2015. nov. 26. 17:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt, az egy olyan tél volt ráadásul, ami évek óta nem volt már. Vörös volt a keze és meg voltak dermedve a ujjai, de így is inkább leszedte a kesztyűt.

Már 6 éves azóta, és mindig vesz kesztyűt, ha fázik a keze. :)

Nyugi, túléli, és mínuszok még nemigen vannak.

2015. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!