Ti játszótérre adatok a gyerekre foltos, bolyhos, viseltes ruhát?

Figyelt kérdés

Van nálunk egy anyuka, aki a két éves kisfiát mindig ilyen ruhákban hozza le és múltkor hallottam, hogy mikor elment, három anyuka csúnyán kibeszélte emiatt. Én személy szerint tudom, hogy csak a játszóra öltözeti így, mert ringatóra is járnak és ott nagyon szép, jó állapotú ruhákban van a fiú.

Mi most kaptunk egy zsák ruhát barátnőmtől és vannak benne használtabbak, de nem merem lányomra ráadni. Pedig a szívem szakad meg, olyan hamar elnyúzza a szép ruháit.


2015. ápr. 11. 18:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Kit érdekel, hogy mások mit gondolnak? Könnyebb az életem, mióta letojom. A fiam most fűfoltos gatyában ment a játszóra, és szerintem tökéletesen megfelelő oda egy ilyen. Még koszosabban fogja hazahozni. Nem mered ráadni a lányodra a használt ruhát, mert mit fognak szólni hozzá a padon ücsörgő, üres fejű nők? Mi okozza nálad ezt a mérhetetlen megfelelési kényszert vadidegenek felé? Át akarod adni ezt a görcsösséget a lányodnak is? Szerintem add rá, és a lelki problémákon dolgozz még egy kicsit!
2015. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is add rá, nem kell törődni olyanok véleményével, akiknek ez a napi fő program, hogy kibeszélnek másokat. Ha nem ezért szólnak meg, akkor majd másért fognak. Az a ruha meg a játszótérre pont jó, úgyis összekoszolja a gyerek, nem kell ahhoz ünneplő.
2015. ápr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Azok a nők valószínűleg bármibe bele tudnak kötni, ha akarnak. Ha szép ruhába viszed le, akkor sznob vagy és divatmajmot csinálsz a gyerekből, vagy szegénykének nem lehet igazi gyerekkora, mert nem koszolhatja el magát, ha koszolhatja a szép ruháját, akkor pénzesek vagytok és semmit nem értékeltek, stb., stb...lehetne folytatni a sort.

Kell ez neked? Meg sem ell őket hallani.

2015. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg ennyire érdekel mások véleménye?


Én rájuk adtam mindig a kopottabbat, ha játszótérre mentünk, bár mi falun élünk. Közel van a folyópart, tavak, úgy érzem, felesleges az ovis ruhájukat rájuk adni ilyenkor.

2015. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%
Eleve nincs a gyerekemnek ilyen ruhája, tehát nem.
2015. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Jàtszani meg itthon mindig olcsó ruhât adok rà. De foltosat, bolyhosat csak akkor ha pl. földet túr az udvarban, vagy tuti hogy nyakig koszos lesz. Én sem öltöztettem ki soha a jàtszira. Aztàn meg ott sìrhatnék hogy "jaj kislànyom ne szedd össze a kavicsot, ne ülj a homokba, stb."
2015. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Ti semmivel nem vagytok különbek, mint a "kibeszélős" anyukák. Aki nem ad a gyerekére ilyen ruhát azt lenullázzátok. Az én gyerekemnek nincs foltos ruhája, mert ha koszos lesz, akkor kitisztítom. Bolyhos, viseltes sem lesz, hiszen egy kisgyerek nem hord egy ruhát évekig. Eredetileg meg nyilván nem veszek ilyen állapotú ruhákat.
2015. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, hallottál már olyanról, hogy testvérek levetett ruhái?! Vagy azt sem tudod elképzelni? Érdekes.
2015. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne vennénk ilyen állapotú ruhákat? Minek adjak Next-et rá sarazáshoz? Nevetséges vagy.
2015. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Szó nem volt márkáról, pl. a gyerekemnek egy darab Next ruhája sincs. Egyszerű pólóban, nadrágban viszem játszótérre, csak nem koszos és nem annyira viseltes, amin már látszik. De ha én erre a kérdésre azt válaszolnám, hogy csak vadiúj, tizenezres ruhát adok a gyerekre, akkor sem pontoznátok le, ha valóban kíváncsiak lennétek mások válaszára. Ha erre a kérdésre csak egyféle válasz adható, akkor teljesen felesleges föltenni. Akkor csak fikázzátok azokat, akik máshogy élnek. Épp úgy, mint a kérdésbeli 3 anyuka, csak ti a másik oldalról szólogattok be. Le lehet pontozni ezt is.
2015. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!