Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért árulnak 56-os méretű...

Miért árulnak 56-os méretű szoknyát, van egyáltalán valaki aki ráad ilyet az újszülöttjére?

Figyelt kérdés
Akkora hülyeségnek tartom, ma nézegettem egy webshopban, találtam egy szépséges kis szoknyácskát és látom, hogy 56-os méret...Még a kis kötényruhák hagyján, de egy aljnak mi az értelme? Soha nem adnék pár hónapos babára ilyesmit.
2015. dec. 3. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer 56-os fürdőköpenyt láttam. Szerintem akkor már a szoknyának több értelme van. Pl. nyáron 38 fokban body és szoknya :) Egyébként én sem adnám újszülöttre.
2015. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem sok értelme van szerintem. Főleg, hogy egy újszülött csak feszik, így nem is látszik, hogy szoknya van rajta.

Az 56-os fürdőköpeny is fura, meg az 56-os kis szövetkabát, meg a fürdőruha is, mert ugye pelus kell(ene) alá, az meg érdekesen néz ki. :D

2015. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
56-os szövetkabát :-DD Jó, hogy már nem 56-os rókabunda. Nem semmi dolgok vannak.
2015. dec. 3. 09:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért hogy anyósom megvegye, mert szerinte nagyon aranyos.

Nem hiszem hogy rá fogom adni, amikor megszületik még nem lesz nyár sem, addigra meg ki fogja nőni.

Jó hogy rókabundát nem látott, lehet azt is megvette volna. :)

Flitteres-gyöngyös ruhákat is kaptunk, olyat se szeretnék ráadni, még a végén leeszi őket. Én is találtam már a kajámban flittert, gondolom leesett a pólómról a tányéromra.

2015. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.:D Mondjuk azt meg kell hagyni, nagyon cuki ilyenpicikében a kis piros szövetkabát, de minek????

Meg vannak olyan mellénykék is, amik felnőtteknek divatosak, ilyen szőrösek kívül, biztos tudjátok, na olyan is van piciben.

Tescoban láttam ezeket.

2015. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Flitteres ruhát még én se merek felvenni, nehogy a ruhámról valahogy rákerüljön a babára és megegye...

Persze hogy cuki, de annak a babának már két perc múlva sehogy nem fog állni az a szoknya...

2015. dec. 3. 10:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Venni nem vettünk ilyesmit, de kaptunk, én néha ráadtam, mikor vendégek jöttek, dísznek :-) a 62-es méretű szoknyácskákat már kihasználtuk bodyval nyáron, mondjuk lányom akkor már ücsörgött a kocsiban, elég pici volt 7-8 hós koráig.
2015. dec. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
9%

Nálunk a rugdalózó pizsamaként van használva. Ha megyünk valahová, akkor szépen, csinosan felöltöztetem.

Szóval mi használtuk már 2 hetes korában is a szoknyát, ruhát.

2015. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is pizsamaként használom a rugdalózót, de ha mentünk valahova akkor napozót adtam rá, vagy egy csinosabb pl. fodros body-t. Vagy ha nem volt annyira meleg, akkor leggingset vagy rövidnadrágot.
2015. dec. 5. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!